Fundler

Fundler

Not: Yeni WordPress sürümlerinde hata vermektedir!

Fundler’in  görüntüsünden de anlayacağınız  gibi değişik türlerden içeriklere  sahip birçok site için kullanılabilir  özelliklere  sahip. Sadece Fundler’i kullanarak kişisel  blogunuzu, haber sitesi, portfolyo, e-ticaret, fotoğrafçı sitesi, magazin, kişisel, şirket gibi daha sayamadığım bir çok alanda kullanabilirsiniz.  Şablonu ilk indirdiğiniz de  yüklemeniz gereken eklentiler diye bir bildirim alacaksınız  ve bu eklentileri yüklemediğiniz  taktirde  temanın header bölümünde hata kodu verebilir. Gerekli dosyaları yükleyip etkinleştirdikten sonra herhangi bir sorun kalmayacaktır.

Bu eklentiler  sayesinde  sitenizi farklı şekillere koyabilirsiniz. Ayrıca  geliştiricinin yüklemenizi istediği Campaign eklentisi sayesinde  sitenizdeki ücretli uygulamalar  için kampanyalar  düzenleyebilirsiniz. Campaign uygulaması sayesinde websiteniz  üzerinden paypal ve kredi kartları ile üyelerinizin ödeme gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. İşin aslı Campaign uygulamasında ve Fundler  ayarlarında  oldukça  seçenek mevcut. Bütün bu seçenekleri incelemedim haliyle. Kendiniz bir  düzen vermedikçe  normal bir blog sayfasından farkı  görünmüyor.

Fundler ‘in genel özelliklerine bakıldığında premium olanlardan aşağı kalır hiç bir yanı görünmüyor. Hatta  fazlası bile  var  diyebilirim. Yönetim paneli üzerinden sidebar ekleme kaldırma dahi bulunuyor. Bütün ayarları tek tek yazmak isterdim ama tahmin edemeyeceğiniz  kadar  özellik bulunuyor  yönetim paneli seçeneklerinde. Bir ara bunu bende kullandım ve oldukça da hoşuma gitmişti tasarımı. Sidebar bölümünün tamamen boş olmasından dolayı kullanmaktan vazgeçtim. Demo sayfasındaki görüntüyü beğenip tam bana göre diyen arkadaşlar eğer kurulumu yapamazsa buradan yorum bildirebilirler. Kurulumu için yardımcı olurum. Aslında burada anlatmam gereken bir konu ancak işlerimin yoğunluğundan dolayı şimdilik askıya aldım.

 

 

Mintik is curious about your thoughts. Add a comment
Did you know that members who log in don't see ads?
Sign in with E-mail

  1. hby says:

    link bozuk