Ali @mintik
13 Ocak 2021 12:23

Axis

Wordpress Axis theme full size slide gallery photography theme

Wp için tasarlanmış Axis  template. Diğer şablonlardan farkı ana sayfasında tam boy slide  resim gösterisi  olması. Görüntü  olarak  çok iyi hazırlanılmış. Photoshop çalışmalarını yada resim  sergilerini yayınlamak isteyen kişiler için birebir bir  şablon.  Zaten  sadece  bu özelliği  hoşuma  gitti.  Eğer  resim yayınlamak isteseydim kesinlikle  Axis’i kullanırdım. Axis  ile  ilgili söylenecek... Devamını oku »

Ali @mintik
20 Aralık 2020 12:23

Instagram fotoğraf, video ve hikaye indirme programsız

Merhaba arkadaşlar, bugün bahsi geçen konuyu farklı farklı ayarlar deneyerek mobil tarayıcılar üzerinden denemeye çalıştım ancak herhangi bir sonuç alamadım. Bookmarklet özelliği eskiden Google Chrome tarayıcılarında kullanılabilen bir özellikti. Bu özellik sayesinde Youtube vb. bir sürü platformdan herhangi bir program kullanmadan bookmarklet yardımıyla video ve fotoğraf indirebiliyorduk. Hatta aynı özelliği... Devamını oku »

Ali @mintik
16 Aralık 2020 12:23

osTicket – Müşteri Destek Sistemi

müşteri takip iş takip müşteri destek scripti php

Her ne kadar konuda hosting kelimesi geçen bir cümle ile başlamak istemesem de bu sistemi ilk gördüğüm alan olduğu için hosting şirketlerini örnek göstererek anlatmam gerekiyor sonrasında bu sistem ile defalarca farklı yerlerde karşılaşmış olsam da. Evet adı üstünde müşteri destek sistemi. Herhangi bir arıza yada problem olduğunda hızlıca ticket... Devamını oku »

Ali @mintik
15 Aralık 2020 0:23

Pubg Lite Avrupa Serveri Açıldı Türkiye’den oynayabilirsiniz.

[vc_row][vc_column][vc_column_text] Pubg mobil oyununda hile kullanan kişiler yüzünden bir süre ara vermek zorunda kalmıştım. Bilgisayardan oynayan kişilerin neredeyse 90%’ı hile kullanarak oyun oynuyor. Başlarda beni öldüren kişilerin hep arkadan sıkmaları ve ilk önce rakibi gören kişinin hiç bir zaman ben olmadığım bir oyun olunca haliyle  bir kenara bıraktım oyunu. Arkadaşın... Devamını oku »

Ali @mintik
27 Kasım 2020 0:23

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

bitti

İlk çıktığı dönemlerde oldukça garipsediğim ve hiçbir şekilde mantıklı bulmadığım bu meret başlarda bildiğiniz üzere sadece akıllı telefonlar üzerinde kullanılabiliyordu. Evet bahsettiğimiz şeyin adı Instagram. Biraz daha eskilere gidecek olursak, 2010 yılında Burbn adında yayınlanan bu sistemin Kevin Systorm ve Mike Krieger  tarafından Benzer arama sorguları:instagram dondurma bilgisayardan

Ali @mintik
25 Ekim 2020 15:32

Gezmek uğruna memurluğu bırakıp dünyayı gezmeye çalışan youtuber

Uzun süredir siteye ne bir konu ne bir resimm atmıyoru yada video atmıyorum. İşten midir yoksa can sıkıntısından mıdır bilmem ama uzun süredir ne konuşmmak istiyorum ne de yazmak. Klavyedeki “m” tuşuna her bastığımda 2 defa basıyor her defasında ve her defasında geri gelip silmeye çaışıyorum. Sanki ısrarla yazmamı istiyor... Devamını oku »

Ali @mintik
17 Ağustos 2020 0:22

Hi5/Tagged üzerinden otomatik pet satın alma

hi5 sitesi nedir tagged sitesi nedir

Hi5 ve Tagged siteleri üzerinden otomatik arkadaş ekleme, otomatik pet satın alma ve benimle tanış yani meet me sayfasından otomatik benimle tanış butonuna tıklama gibi örnekleri bu sayfada paylaşacağım ama öncesinde bu sitelerin ne olduğundan bahsetmek istiyorum sizlere.

Ali @mintik
31 Temmuz 2020 0:22

Programsız Twitter otomatik takip etme (Auto Follow)

programsız twitter otomatik takip etme kodu1

Bildiğiniz  gibi  son zamanlarda  sosyal ortamlarda  popüler  olmak  kimileri için vazgeçilmez  bir  hobi  olmaya başladı. Aslında  Twitter  ile uzaktan yakından alakası olmayan biriydim. Bir websitesi  sahibi olunca site içeriklerinin insanlara  daha kolay duyurulabilmesi için sadece Google ile yetinmek Google’nin yeni algoritmaları yüzünden mantıksız  bir hal  almaya başlamıştı. Bu yüzden sosyal... Devamını oku »

Ali @mintik
2 Nisan 2020 15:03

Restaurant, Cafe – Lokanta Scripti

Yemek sepeti benzeri fakat kişisel lokantanız için kullanabileceğiniz ücretsiz bir php restaurant scripti. Kendi şehrinize uygun şekilde uyarlayıp, menünüzde olan yemek çeşitlerini ekleyip, müşterilerinize online servis imkanı sağlayabilirsiniz. Bir restaurant sitesi için neredeyse gereken her türlü özellikler var. Ayrıca anasayfa tasarımı da premium sistemlerden aşağı kalır bir tarafı yok aksine... Devamını oku »