Türkmenistan vatandaşı ev alabilir mi?

Anonim olarak soruldu.


Gizli üye senin yardımını bekliyor. Cevabını ekle

  1. Sultan dedi ki:

    Evet, Türkmenistan vatandaşları Türkiye’de ev alabilir. 2644 sayılı Tapu Kanunu’nun 35. maddesine göre, yabancı uyruklu gerçek kişiler, karşılıklılık şartı aranmaksızın Türkiye’de taşınmaz satın alabilir.

Giriş yapan üyelerin reklam görmediğini biliyor muydun?
E-posta ile giriş yap