Sevgiliye en güzel gerçekçi, özgün günaydın mesajları hediye edebilir. Whatsapp, sosyal medya platformlarında ve sevdiğinizle paylaşabileceğiniz en kısa ve uzun günaydın mesajları yer almaktadır.

Sen gerçekleşen en tatlı rüyasın canım. Güneş gibisin, ay gibi aydınlatıyorsun geceleri. Işık kadar parlaksın. Her sabah uyandığımda, yaşamadan önce seni düşünüyorum. Günaydın hayatım.

Yeni günün güneşi sizi kalbinizin attığı her aşkla birleştirsin. Güzellik bir rüya gibidir. Gözlerin en güzel eseridir. Bugün hayallerimi süsledin, günü seninle selamladım canım.

Aşk güzel bir kelimedir yüreğindekilere…Yeni gün size yeni güzellikler getirsin. Günaydın papatya parfümüm, çiçek sepetim, aşkımın son adresi.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi. Yüzüne baktığımda içimdeki buzlar eriyor. Bu hayat seninle rengarenk. Günaydın Sevgilim. Dünyamız mutlu, hayallerimiz tatlı olsun. Gönlümüz huzur dolsun. Günaydın.

Sen benim bitmeyen günlerimsin. Günaydın Sevgilim. İlk ışığım, güneşim, günüm seninle parlıyor. Gününüz bana açık olsun. Gözlerim bu sabah seninle açıldı. Sana olan sevgim biraz arttı. Günaydın canım.

Hayatımda bir gün daha başlıyor. Kısa bir gecenin ardından yeni sabaha merhaba diyorum. Seni seviyorum aşkım iyi ki benimsin. İyi ki varsın.

Dünyada birçok insan var ve en çok hak eden kişi şu anda bu mesajı okuyor.

Bu sabah varlığın huzuruyla uyandım. Sonsuza kadar benim ol, çünkü ben sadece seninleyim. Günaydın yarınlarımın anlamı seni çok seviyorum.

Bir rüyanın sonuna geldik. Acı çeken yatak, battaniye ve yastıklar için teşekkür ederiz. Günaydın.


Erhan senin düşüncelerini merak ediyor.Bir yorum yaz