Mintik posted
4 year ago

Restaurant, Cafe – Lokanta Scripti

Yemek sepeti benzeri fakat kişisel lokantanız için kullanabileceğiniz ücretsiz bir php restaurant scripti. Kendi şehrinize uygun şekilde uyarlayıp, menünüzde olan yemek çeşitlerini ekleyip, müşterilerinize online servis imkanı sağlayabilirsiniz.

Bir restaurant sitesi için neredeyse gereken her türlü özellikler var. Ayrıca anasayfa tasarımı da premium sistemlerden aşağı kalır bir tarafı yok aksine fazlası var. Bu tarz bir sistemi ücretsiz olarak sunmak herkesin harcı değil. Şahsen ben olsam bunu br şekilde satmaya çalışırdım. Çünkü üzerinde çok fazla emek olan bir php lokanta scripti.

Özellikleri

Açık kaynak kodlu

TastyIgnter, işletmeler ve müşteriler için bu restoran yönetim platformunun değerini sürekli iyileştirme konusunda hevesli olan uzman ve yetenekli kodlayıcılardan oluşan bir topluluktur.

Herkes tarafından kullanılabilir

Karmaşık web siteleriyle uğraşmanın mücadelesini biliyoruz. TastyIgniter, kullanıcıların rahatlığı için tasarlanmış pürüzsüz ve kullanımı kolaydır.

Seo Uyumlu

TastyIgniter, restoranınızın pazarlama gereksinimlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Restoranınızın müşterileriniz için daha görünür olmasını sağlayan SEO dostu bir platformdur.

Mobil uyumlu tasarım

Büyüleyici ve mobil dostu tasarımı kesinlikle restoranınıza bir avantaj sağlayacaktır.
Sadece herhangi bir ekranda harika görünmekle kalmıyorlar, aynı zamanda bu duyarlı tasarımlar da son tüketicileri hedeflemeye yardımcı oluyor, çünkü artan sayıda insan artık yiyecek sipariş etmek ve rezervasyon yapmak için dijital platformları kullanmaya doğru ilerliyor.

Hazır eklentiler

Mağazanızı çeşitli hazır eklentiler ile tamamlayın ve açık kaynaklı çevrimiçi sipariş sisteminin değerini restoranınız için optimize edin.

Özelleştirilmiş teslimat bölgeleri

TastyIgniter, kullanıcılarının teslimat bölgelerini tanımlamasına ve teslimat ücretlerini buna göre özelleştirmesine olanak tanır. Böylece, bu restoran çevrimiçi sipariş sistemi üzerinden alınan çevrimiçi siparişleri en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Markanıza Uyacak Şekilde Özelleştirin

Açık kaynaklı restoran çevrimiçi sipariş sistemini, markanızı yansıtacak şekilde özelleştirebilirsiniz. TastyIgniter, hedef kitlenize kesinlikle hitap edecek bir mağaza cephesi oluşturulmasını sağlamak için logoların ve renklerin kolay değiştirilmesine izin vermek için tasarlanmıştır.

Güvenilir Masa Yönetimi

İstenilen masa sayısını, oturma düzenini, personeli ve mevcut durumu tanımlamak için bu açık kaynaklı restoran çevrimiçi sipariş sistemini ayarlayın. Tablo yönetimini bir sonraki seviyeye taşır ve hata yapma şansı bırakmaz.

Etkili kampanyalar yürütün

TastyIgniter, restoranlara erişimlerini artırmak ve potansiyel pazar segmentlerini keşfetmek için bir platform sunar. TastyIgniter kullanarak, özelleştirilmiş e-bülten kampanyaları yayınlayabilir ve yönetebilir, daha fazla müşteriyle etkileşime girebilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Çoklu Ödeme Seçenekleri

Açık kaynaklı restoran çevrimiçi sipariş sistemimiz, birden fazla ödeme modunu destekleyecek şekilde yapılandırılmıştır ve çevrimiçi olarak verilen siparişlerde ödemeyi önceden almanıza olanak tanır. Size en uygun ödeme seçeneklerini belirleyebilirsiniz.

Kolay çevrimiçi sipariş

TastyIgniter, teslimat ve teslim alma hizmetlerinizi ve diğer çeşitli seçenekleri sınıflandırmak için kolayca ayarlanabilir. Bu nedenle, çevrimiçi siparişi müşterileriniz için kolay ve basit hale getirir.

Hızlı Restoran Rezervasyonu

Bu kesintisiz restoran rezervasyon yazılımını kullanarak zamandan ve kaynaklardan tasarruf edin. TastyIgniter rezervasyonların hızlı ve verimli bir şekilde yönetilmesini sağlar ve overbooksu garanti etmez.

Çok dilli

Restoran rezervasyon yazılımımız, dünyanın dört bir yanından restoran sahiplerini desteklemek için küresel bir platform olarak sunulan birden fazla dilde sunulacak şekilde kodlanmıştır.

 

Evet sistemin özellikleri bu kadar. Çok etkileyici değil mi? Yalnız bu sistemi ilk gördüğümden bu yana sanki eskisi gibi üzerinde durulmuyor gibi.  Github üzerinden paylaşılan scriptler her ne kadar geliştiriciler tarafından silinmese de bazı geliştiriciler uğraşmaktan vazgeçtikleri scriptleri zamanla siliyorlar.  Kendimce sistemin bir yedeğini alıp Yandex disk e kaydetmeyi düşünüyorum ayrıca github linki de bu yazı altında sürekli olacak. Github linki giderse Yandex üzerinden indirebilirsiniz.

Yandex disk üzerinden indir.

Mintik is curious about your thoughts. Add a comment
Did you know that members who log in don't see ads?
Sign in with E-mail

  1. ome tv says:

    Begendim bence yeterince anlaşoılır nve güzel