A business proposal konusu nedir?

Anonim olarak soruldu.


Gizli üye senin yardımını bekliyor. Cevabını ekle

 1. Gizem dedi ki:

  “A Business Proposal” (İş Teklifi) dizisinin konusu, zengin bir CEO ve şirkette çalışan bir kadın arasındaki yanlışlıkla gelişen bir ilişki üzerine kuruludur.

  Dizinin ana hatları şöyledir:

  • Shin Ha-ri: Dizinin başrolünde yer alan Ha-ri, sıradan bir hayat yaşayan ve bir gıda şirketinde çalışan genç bir kadındır.
  • Kang Tae-mu: Dizinin diğer başrolünde yer alan Tae-mu, aynı gıda şirketinin CEO’su ve soğuk kişiliğiyle tanınan bir adamdır.
  • Yanlış kimlik: Ha-ri’nin zengin bir ailenin kızı olan arkadaşı, Ha-ri’yi kör bir randevuya gitmesi için zorlar. Ha-ri, arkadaşı yerine giderek Tae-mu ile tanışır. Ancak Ha-ri, kendisini gerçek kimliğiyle tanıtmaz ve arkadaşı gibi zengin biriymiş gibi davranır.
  • Zorunlu sözleşme: Tae-mu, Ha-ri’yi (gerçek kimliğini bilmeden) ailesiyle tanıştırmak ister. Bu durumu reddetmesi durumunda ise Ha-ri’yi işten kovmakla tehdit eder. Ha-ri de bu tehdide boyun eğmek zorunda kalır ve Tae-mu ile sahte bir sevgiliymiş gibi davranmak için sözleşme imzalar.
  • Aşk üçgeni: Dizinin ilerleyen bölümlerinde Tae-mu, Ha-ri’nin gerçek kimliğini öğrenir. Ancak bu arada aralarında bir çekim oluşmuştur. Bu durumda Tae-mu, kendini Ha-ri’ye aşık olup olmadığını sorgulamaya başlar. Aynı zamanda Tae-mu’nun sekreteri olan Cha Sung-hoon da gizlice Ha-ri’ye aşıktır. Bu durum bir aşk üçgenine yol açar.

  A Business Proposal, komedi, romantizm ve biraz dram türlerini bir araya getiren eğlenceli bir dizi olarak izleyiciler tarafından beğeni toplamıştır. Zengin CEO ve çalışan kız arasındaki ilişki klişesi olsa da, dizi bunu farklı bir bakış açısıyla ele alarak ve eğlenceli bir anlatımla sunar.

Giriş yapan üyelerin reklam görmediğini biliyor muydun?
E-posta ile giriş yap