Programsız Twitter otomatik takip etme (Auto Follow)

543
146556
Görüntülenme

programsız twitter otomatik takip etme kodu


Bildiğiniz  gibi  son zamanlarda  sosyal ortamlarda  popüler  olmak  kimileri için vazgeçilmez  bir  hobi  olmaya başladı. Aslında  Twitter  ile uzaktan yakından alakası olmayan biriydim. Bir websitesi  sahibi olunca site içeriklerinin insanlara  daha kolay duyurulabilmesi için sadece Google ile yetinmek Google’nin yeni algoritmaları yüzünden mantıksız  bir hal  almaya başlamıştı. Bu yüzden sosyal ortamlarda da bir şekilde  güçlü  bir bağımız olması şarttı.

Twitter’da takipçi  sayınızın yüksek olabilmesi için yapabileceğiniz üç yol vardır. Birincisi  Twitter’a reklam vermek. İkincisi ünlü biri olmak. Üçüncü seçenek biraz  sıkıcı  ama  başka  çare yok para ödemek istemiyorsanız bu yola başvurmanız gerek. Siz başkalarını takip ettiğinizde başkalarıda  sizi  takip  eder. Aynı Facebook’ta arkadaş eklemek gibi  düşünün. Siz  birini arkadaş olarak eklersiniz o da kabul eder ve her ikinizinde  listesinde  arkadaş olarak görünür. Tabi Twitter’da  durum biraz farklı. Siz  birini takip ediyorsanız o kişinin illa sizi  takip etme gibi bir mecburiyeti  olmuyor. Ortalama  günde 2000 kişi takip ederseniz  bu 2000 kişiden en az 500’ü sizi geri takip eder.  Kızlarda bu oran biraz daha fazla ve ortalama 2000 kişiden 1000 kişi  mutlaka  sizi takip eder.

Twitterda takip etme  sınırı  takipçi  sayınızla  eşit bir  oran  diyebiliriz. 100.000 takipçiniz varsa  eğer sizde 100.000 kişi  takip edebilirsiniz.  Yeni açılan bir hesapta  bu limit 2000 kişi kadardır. Hergün 2000 kişi ekleyip tekrar tekrar  silmek kolay iş değil. Hele hele mouse ile  tek tek takip  etmek ve bırakmak normal bir insan evladının yapabileceği bir iş değil. Dokunmatik cihazlarda biraz  daha kolay ve oturduğunzu yerden tık tık yapmak fazla  zahmet  olmayan bir iştir.

Bu zırvalıklardan kurtulmak için kolay  yoldan takip etme ve takipçi silme  gibi  bir kaç tane uygulama da denememize  rağmen elimize  olumlu bir sonuç geçmedi. Siz siz  olun sakın hesabınıza  erişim  sağlayan uygulamalar  kullanmayın. Bu uygulamalar  yüzünden hesabınızın askıya alınması  an meselesidir. Zaten çoğu uygulamada  belirli bir limitten sonra  para talebinde bulunurlar. Hem hesabın askıya alınmasına sebeb ol  hemde para iste. Bu da  bana dolandırıcılık gibi geliyor.

Sanırım  konuyu  biraz fazla  çevirdim ama buraya  kadar  anlattıklarım kimileri için faydalı olabilecek bilgilerdi. Bu  sayede  birçok kişi neden hesabının askıya alındığını ve kaç kişi takip edebileceğinide öğrenmiş oldu. Gelelim asıl meselemize. Twitter’da  program yada  uygulama kullanmadan otomatik takip  etme  veya  otomatik takibi  bırakma diye birşey mümkün müdür ?

Sorumuzun cevabı  Google Cherome ve Mozilla Firefox  sayesinde  “EVET”.   Google Cherome  yada mozilla Firefox’ta  sayfayı sağ tıklayıp açılan pencerede  öğeyi denetle  linkine  tıklandığında tarayıcının alt kısmında  websayfa kodlarının olduğu bir  bölüm açılır. Bu sekmede Console  adlı link tıklandığında  açılan pencerede  JavaScript kodlar yardımıyla  websayfası içeriğine müdahele  etmek  mümkündür. İlk denediğim JavaScript kod takip  edilecek olan listeyi otomatik takipettiği gibi listeyide  otomatik aşağı kaydırarak çok büyük bir zaman kazandırıyordu. Ama  belirli bir süreden sonra Twitter  uyarı vererek takip  JavaScript kod yardımı ile takip etmenizi  engellediği gibi  ertesi gün bunların tamamını da  siliyordu.

Birde bunun jQuery ile hazırlanmış olan kod örneği de var. JavaScript kod örneği takipçilerini takip etmek istediğiniz kişinin bütün takipçilerini otomatik takip ederken  jQuery  kod ile hazırlanmış otomatik takip etme sadece  tarayıcı ekranında görünen kişileri  takip ediyor. Baya komik bir cümle oldu sanki. Tekerleme diye yayınlasaydım daha mantıklı olurdu.

1En Yeni Takip Etme Kodu

9 Mart 2018 Cuma

Her seferinde daha yeni ve daha iyi bir kod paylaşırken eski kodları da buradan kaldırmamaya özen gösterdiğim, yazının sonlarının çöp olmasından baya belli oluyor. Bu sefer eklediğimiz kodda Twitter engelinden dolayı biraz değişiklik yaptım. Bu kodu kullanırken bilgisayarı açık bırakıp gitmeniz gerekecek çünkü çok yavaş çalışacak şekilde ayarladım. Çok uzun süredir Twitter ile alakam pek kalmadığından dolayı haliyle kodları da deneyemiyor ve engele takılmamak için en uygun olan sürenin de ne kadar olduğunu bilmiyorum. Siz değerli arkadaşlarım kimi zaman ben yokken kod paylaştınız ve kimi zaman da yorumlara katkıda bulundunuz kendi siteniz gibi. Bu isteğimi de çok görmeyip kaç saniyede bir takip edilmesi gerektiğini de söylerseniz çok makbule geçeceği gibi kodlardaki süreleri de sizin için ayarlarım. Fena ticaret sayılmaz söylemesi sizden, yapması benden. Evet gel gelelim şu yeni kodumuzun nasıl çalıştığına. Yine her zamanki gibi consol alanına yapıştırıp enter tuşuna basıyorsunuz. Sonrasında karşınıza kaç kişinin takip edilmesi gerektiğini soran bir pencere açılıyor. Açılan pencerede 10 yazan yere kaç istiyorsanız yazabilirsiniz. Her 5 saniyede bir defa takip et butonuna tıklıyor ve 90 saniyede bir sayfayı aşağı kaydırıyor. Yani anlayacağınız o sayfa kaydırma zahmetleriymiş, sayfa fazla kaydı engel atılacakmış gibi şeylerden de tamamen kurtuluyorsunuz. Tak fişi çalıştır herkese hayırlı olsun cümleten 🤣

2Takip Etme

3Takibi bırakma (HIZLI)

4Takip etmeyenleri takibi bırakma

Erkan arkadaşımız bu kodu bize göndermiş yazıya ekleyelim diye. Kendisine teşekkür ederiz.
Bu arada kod süper. Bir kaç defa sayfa kaydırdıktan sonra ekranı temizleyip devam ediyor ve bilgisayar da haliyle kasmıyor.

Güncel 2 Haziran 2017

Kodları denedim ve bende sorunsuz çalıştı yalnız takip limitleri hakkında henüz bende bilgi sahibi değilim. Dünden beri hesabımın takip etme limiti engeli sürdüğü için tam kontrol edemedim. Eğer limitler düşürülmüş ise yapacak bir şey kalmıyor, umarım limitler aynıdır. 250 kadar kişiyi sorunsuz şekilde takip etti.
Follow ve unfollow kodlarını az önce güncelledim . Çok fazla deneyemediğimden hatalı olup olmadığından emin değilim. Eğer kodlar hala çalışmıyorsa yorum olarak bildirin lütfen. En kötü ihtimal ikisinden birisi çalışacaktır. Hem takip için hem de takibi bırakma için kodları kullanabilirsiniz. Takibi bırakma kodunu takip etme için de kullanabilirsiniz yalnız sizi takip edenleri takip etmiyor.

Bu ve hemen altındaki de Erdoğan arkadaşımızın önerisi.

Ellerine sağlık kodları yenilemişsin. Hepsini deneme imkanım olmadı ama yeni tvitter takip kodu sorunsuz çalışıyor. Emeğine yüreğine sağlık. Bu arada bir önerim olacak. Bunu bu sayfada ayrıca yayınlarsan takip limitine takılmak istemeyen herkes için faydalı olacaktır.

Saniyede 1  kişi (Otomatik takip kodu)

Bu kodumuzu da Tolga arkadaşımız paylaşmış. Teşekkürler (ilk teşekkür benden) 🙂

admin bu kod yok herhalde sizde ben çok aradım bulamadım 1 inci kod çok yavaş ben çok aradım bulamadım her sitede hiçbirisi olmuyor eskilerde çalısmıyor şimdi bi baktım pcmde kod var kaydetmişim kodu yayınlayın millet faydalansın benle aynı duruma düşmesin kimse bi teşekkürü çok görmeyiniz 🙂

 

5Takip etmeyenleri takibi bırakma

Takipçilerinizin olduğu bölüme bu kodu kullandığınız zaman sizi takip etmeyenleri tespit eder takibi bırakır. Yalnız kodu yapıştırır yapıştırmaz sayfada gördüğü herkesin sayısını unfollow edeceğini  söyleyeceğine aldırmayın, kodlarda sayım açısından biraz salaklık var, henüz düzeltemedim. Sonuç olarak sadece takip etmeyenleri  bırakıyor ve kaç kişiyi unfollow ettiğini  size söylüyor işlemin sonunda.

6Takip Etmeyenleri Takibi Bırakma

Bu da Erkan arkadaşımızın gönderdiği bir örnek kod. Teşekkürler Erkan 🙂

Merhaba takip etmeyenleri takibi bırakma kodunu buldum %100 işe yarıyor kendimde bizzat denedim isterseniz sitenize ekleyebilirsiniz

Bakıyorum herkes seferber olmuş. Bu tarz paylaşımlar  devam ederse internetteki bütün kodlar burada birikecek sanırım 🙂

 

7Favori ekleme/kaldırma

8Toplu Takip Bırakma Kodu

9Takip Etmeyenleri Takip Bırakma Kodu

10Toplu Twit Silme Kodu

11Toplu Sessize Alma Kodu

12Toplu Geri Takip Kodu

13Mesajları Silme

14Fav Sıfırlama Kodu

15Toplu DM Kodu

 

En Yeni Instagram Kodları

16Auto Like

17Takip etme

1810 saniyede 1 tıklama ile takip etme

19Takip etmeyenleri takibi bırakma

Bu kod sizi takip etmeyenleri bulup siliyor.

Profil sayfanıza gidin, ilk önce F12 tuşuna basıp console alanına aşağıdaki kodu yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Daha sonra bu kodu girip enter tuşuna basın ve arkanıza yaslanın.

20Takibi bırakma

2110 saniyede 1 tıklama ile takibi bırakma

Kodların kullanımı

Şimdi Google Cherome’de  jQuery kodu nereye ekleyeceğimizi  bir  görelim. Öncelikle herhangi bir Twitter hesabına  gidin, sayfayı  sağ tıklayın, açılan pencereden resimde gösterdiğimiz gibi Öğeyi Denetle linkine tıklayın.

 

Öğeyi denetle linkine tıkladığınızda jQuery kodu ekleyebileceğiniz  bölüme gitmek için Console linkine  tıklayın.

Programsız Twitter otomatik takip etme Auto Follow-

 

Önemli

Paylaştığımız kodlardan bazıları milyonlarca  sitenin kullandığı jQuery framework desteği ile çalışmaktadır. Son dönemde Twitterin yaptığı tasarım değişikliğinden dolayı jQuery takip kodlarını console bölümüne eklediğiniz  zaman VM170:4 Uncaught ReferenceError: jQuery is not defined(…)  hatası  (üstteki kodlarda hata vermez) vermektedir. Bu hatayı gidermek için takip kodlarını kullanmadan önce hemen alttaki jQuery entegrasyon kodunu console bölümüne yapıştırıp enter butonuna basmanız gerekiyor. Ardından takip kodlarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer  aynı  hatayı tekrar verirse  sayfayı yenileyin.

——– Bu bölümden sonrası eskidir, artık pek işinize yaramayacaktır. —–

 

Resimde  gösterdiğimiz  alana eklemeniz gereken jQuery kod :

22Eski tasarım

23Yeni tasarım

24Bu da bir başka takip kodu. Değişen bir şey yok sadece sağda solda çıkan takip butonlarını tıklamayı engelliyor.

Bu kodu başkalarını otomatik takip etmek için kullanabilirsiniz. Başka hesapların takipçi sayfasını  açarak otomatik takip edilmesini istediğiniz kadar  sayfayı aşağı sürükleyin ve Console bölümüne  bu kodu yapıştırdıktan sonra Enter tuşuna basıp arkanıza yaslayın. Bu işlemler  sırasında bilgisayarla olan işlerinizi  aksatmanıza   gerek yok. İster  kahvenizi yudumlayın isterseniz  film izleyin. Başka pencereler açarak istediğiniz  işlemleri devam edebilirsiniz. jQuery kodumuz  herkesi takip ettikten sonra kendiliğinden duracaktır. Kodun en sonunda bulunan 500 rakamına  dokunmamanız siizn için faydalı olur. Rakamı düşürdükçe takip etme hızı artacağı için Twitter spam olarak algılayabilir  ve sizi  durdurabilir. Daha  yavaş olmasında sorun yok ama daha hılı olması biraz  sorunlu.

25Takibi bırakma UNF kodu :

Bir arkadaşa eğer Twitter açılırsa takibi bırakma unfollow kodu yayınlayacağıma dair söz vermiştim. Gerçi Gökhan arkadaşımız da yorum yaparak bir kod paylaştı bizlerle ancak ben kodu deneyince çalışmadığını farkettim ve sizler için yeni bir tane hazırladım. İnternet ortamında buna benzer bir sürü kod var ama hiç biri bu değildir.  Bunun birkaç türlüsü de internet ortamında dağıtılıyor ancak zaman problemleri var onlarda ve tarayıcının çökmesine neden oluyorlar. Saniyenin  1000’de 5’i kadar hızlı olacak şekilde ayarladım. Bu hız biraz mantıksız ve isterseniz 100 yapabilirsiniz. Zaten site üzerinden işlem gönderme süresi en fazla  o kadar olabilir diye düşünüyorum. En altta bulunan 5 rakamını 100 veya 200 yaparsanız daha sağlıklı olur. 0,1 bile yaparsanız tarayıcı çökmez çünkü sona geldiğinde kendiliğinden durabiliyor ve devam etmiyor. Diğer kodlarda sona geldiğinde bile olmayan yerlere tıklamaya devam ediyor ve bu da tarayıcının çökmesine neden oluyordu.

26Bu da Gökhan arkadaşımızın gönderdiği takip bırakma kodu.

Bas çalıştır arkana yaslan 🙂 Hem aşağı kaydırıyor hem de takibi bırakıyor.

 

Otomatik favori ekleme için konu güncellendi….

Eski favori ekleme kodunda problem olduğu için sizlere yeni bir favori kodu hazırladım. Yeni tasarımda deneye deneye Twit teyze favori yapmama engel olmaya başlayınca başka bir hesapla kodu denemeye devam ettim. Ancak denemeye devam ettiğim hesap hala eski tasarımda duruyor. Yeni tasarımda da herhangi bir problem olmaması gerekiyor. Durumu bana bildirirseniz çok sevaba girersiniz. 🙂 Bu arada favori eklediğinin üstüne bi daha geçtiği zaman favoriden kaldırıyor ve profil sayfaları için favori yapmıyor. Sadece anasayfada favori eklemesi için ayarladım. Saniyede 2 tane cikciki favorilere ekleyebiliyor. Eğer hızlandırmak isterseniz 500 rakamını küçültün ve yavaşlatmak isterseniz de 500 rakamını büyütün. 500 rakamı saniyenin yarısıdır. Ona göre hesap kitap yaparsınız artık.


27Yeni favori ekleme kodu:

Eklenme tarihi : 4 Kasım 2014 salı

Eklenme tarihi: 4 Eylül 2015 cuma (güncel)

Eklenme tarihi: 26 Kasım 2015 perşembe (güncel)

Uzun bir aradan sonra siteye tekrar  dönüş yaptım desem ne kadar doğru olur bilemem. Henüz işlerimi tam anlamıyla bitiremedim ve bu süre zarfında sizleri ihmal ettiğim için hepinizden özür dilerim. Yeni favori kodu ekledim ancak eski kodu şimdilik kaldırmıyorum. İlerleyen zamanlarda herhangi bir sorun çıkmazsa silerim artık.  Yeni hazırladığım favori ekleme kodunu Twitter anasayfasında denedim ve tıkır tıkır çalışıyor. Sizler de bir deneme yapıp sonucu bana bildirirseniz çok memnun olurum. Sabretttiğiniz için hepinize teşekkürler 🙂

 

 

28Yeni tasarım için otomatik favori kaldırma kodu : 

Eklenme tarihi: 4 Eylül 2015 cuma (güncel)

 

29Unfow kodu:

 

Emirhan arkadaşımız takip kodu çalışırken aynı anda  sayfanın da aşağı kaydırılmasını istemişti bilgisayarda diğer işlerini devam edebilmek için. Henüz öyle bir çalışma yapamadım ve yapabileceğimi de zannetmiyorum ama sayfayı otomatik aşağı kaydırabilecek bir kod hazırladım. Hazırladığım kod 72000 piksel aşağı kaydırıyor. Eski tasarımda 72000 piksel sayfa aşağı kaydığında 1000 kişilik takip etme alanı açılmış oluyor. Eski tasarımda ve yeni tasarımda aynı kodu kullanabilirsiniz ancak  her iki tasarımda piksel içine giren profil sayısı değişik olduğundan dolayı  yeni tasarımda 72000 piksel rakamını biraz daha arttırmanız gerekiyor derken onu da ekliyim en iyisi dedim 🙂

Bu arada sayfa aşağı indikten sonra kaydırma çubukları kilitleniyor.  Ne kadar aşağı yukarı kaydırsanız bile tekrar durduğu yere geliyor. Bunu engellemek için başka bir kod hazırladım ama o da belli bir süre sonra kendiliğinden duruyor ve bazen de tam ayarlanmış olan yerde duruyor. En iyisi siz diğer iki kodu kullanmayın 🙂 Yeni tasarım sayfaları için sayfayı 50 defa aşağı kaydırmaya yarayan 90000 rakamıdır. Bunun anlamı 90000 piksel sonra otomatik dur demek oluyor. Eski tasarım için 72000 olarak ayarlarsanız tam 50 defa aşağı indirdikten sonra otomatik durur.

 

30Eski tasarım sayfalarında sayfayı 50 defa otomatik aşağı kaydırma. 

31Yeni tasarım sayfalarında sayfayı 50 defa aşağı kaydırma.

Sayfa aşağı kaydırma işlemi bittikten hemen sonra takip etme kodlarını çalıştırın.

 

32FollowBlast sitesinden hashtag ile kişileri takip etme:

Sayfada kod çalıştırıldığında tıklanmış olan kişiler kaybolmuyor ancak Twitter üzerinden takip etme sayıları artıyor.

 

33TweetDeck için favori ekleme kodu:

 

Bitti 🙂

Önemli not: Bazı arkadaşlarımız sürekli bazı kodların hata verdiklerini ancak hangilerinin hata verdiğini söyleyemiyorlardı yazıdan kaynaklanan bir hatadan dolayı. Bu yüzden her kodun yanına da numara yerleştirdim. Hatalı olan kodları numarasını söyleyerek bildirirseniz tespit etmemiz ve düzeltmemiz daha kolay olacaktır.

 

34Buda bi işe yaramaz kaybolmasın diye buraya koyuyorum 😀

 

Aranan Kelimeler:

 • takip etme kodu
 • otomatik takip etme
 • toplu takip etme kodu
 • twitter takip etme kodu
 • takip kodu
 • twitter takip kodu
 • twitter takipçi kodu
 • takipçi kodu
 • twitter otomatik takip etme kodu
 • twitter otomatik takip

543 YORUMLAR

 1. Kod:
  var say = 0,
  limit = 1e3,
  takipyap = setInterval(function() {
  return $(“.following”).each(function() {
  $(this).parents(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove()
  }),
  $(“.GridTimeline”).find(“div.not-following > .follow-button”).first()
  .click(), say++ >= limit ? (clearInterval(takipyap),
  window.alert(limit + ” kisi basariyla takip edildi.”), !1) : **** $(“.message-text > a”)
  .each(function() {
  “46px” === $(“.alert-messages”).css(“top”) && (clearInterval(takipyap),
  clearInterval(asagi))
  })
  }, 1e3),
  asagi = setInterval(function() {
  var a = $(“.GridTimeline”).
  find(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).length;
  54 >= a && ($(“.Grid.Grid–withGutter”)
  .each(function() {
  0 == $(this).children().length && $(this).remove()
  }), $(window).scrollTop(0, ********.body.scrollBottom), setTimeout(function() {
  window.scrollTo(0, ********.body.scrollHeight)
  }, 200))
  }, 2e3);
  Twitterda çalışan tek takip kodu bu.
  Fakat çok hızlı takip ediyor ve limite kadar takip ediyor. Bu kodu saniyede 1 kişiyi takip edecek ve maksimum 700 kişiye kadar takipçi kasacak şekilde ayarlayabilecek bir arkadaşımız var mı acaba?
  Ben pek anlamıyorum bu işlerden yardım ederseniz çok sevinirim.

 2. selam hocam oto takıp koduna ekleme yapar mısınız? Daha onceden hazırladıgımız bır .txt yada farklı yerdekı dosyada eklenmıs olan kelımelerı ısım kullanıcı adı yada bıo da eğer bulursa takıp etsın bole bısı yaapabılır mıyız ?

 3. Kolay gelsin
  1- En Yeni Takip Etme Kodu
  Bundakı 5 sn 10 8 nasıl yaparız takıp etme zaman dongusunu 9 ıstersem nereye hangı degerı gırmem gerekır abi saygılar

  • 5000 yazar yer 5 saniye demek oluyor. 10 saniye yapmak için 10000 yapman gerek. Her saniye 1000 olarak hesaplanır yalnız o ayarla oynarsan 90000 yazan yeri de değiştirmen gerekecek. Çünkü 90 saniyede sayfada görülen kişilerin tamamı takip ediliyor ve 90 saniye sonra sayfa aşağı kaydırılıyor. Daha doğrusu sen 18. kişiye geldiğinde sayfa hemen iniyor aşağı. Eğer 10000 yani 10 saniyede bir yaparsan 90000 rakamını da 170000 yada 180000 yapman gerekecek.

 4. İnstagram takipçi kodunda sıkıntı var sanırım çalışmıyor şöyle bi uyarı söz konusu : VM258:38 Uncaught SyntaxError: missing ) after argument list
  çözümü ile ilgili cevaplandırırsanız sevinirim. Ve isteğe göre limitsiz filtreleme kod yazıyor musunuz?

 5. Merhabalar Reklam vermek gibi olmasın unfollowerstats diye unfollow sitesi var unfollowa tek tek basmakla uğraşmaktan bıktım cod yapabilecek bilgili birisi varmı. 4 5 sekme açıcam msela her sekmeye codu giricem patır kütür tıklayacak unfollow tuşuna,bişi lazım 🙂

  NOT: Buradaki takibi bırakma kodları benim 70 80 bin takip ettigim hesabımda aşşa indikce pc dayanmadıgından böyle bir istekte bulunuyorum çok mutlu edersiniz beni. İyi günler, güzel site.

   • kardelim en yeni takip kodunda ‘kullanıcın isteği üzerine takip etmen engellenmiştir’ uyarısı gelince yukarda devam etmiyor takip etmeye orda takılı kalıyor atlamıyor yani o takipçiyi buna bakarsan sevinirim 🙂

    • Belki fark etmişsinizdir bilmiyorum, Twitter hesabımı kardeşime bıraktığımdan beri kasmıyorum. Kodu test ederken bile bir kaç takipçili hesaplarda test ettim. Yani anlayacağınız o hatayı görebilmem için birisinin beni engellemesi gerek 😀 Tespit etmeye çalışırım ama söz vermiyorum, inş bulurum 🙂

     • Ben end tuşu ile 1000-1500 manuel aşağa inip takip et yapıyordum oluyordu otomatik olması güzel iş güzel güzel iyidir yapanın eline sağlık

     • End tuşu hiç aklıma gelmemişti doğrusu. Çok sık kullanmadığımdan bahsini açmak aklıma bile gelmedi. Neyse dediğin gibi işin otomatik tarafı daha iyi elbette 🙂

 6. Deck kodları gelirse nereye eklenecek burası çok karıştı burada en altta deck kodları ar bunlar mı diye sürekli deniyorum çalışmıyorlar :)))

  • Son bir kaç gün sadece site tasarımını düzeltmekle vakit geçirdim ancak. Siteye bakmayalı baya paslanmış açılış süresi 20 saniyelere kadar gider olmuştu :>

   • TweetDeck için favori ekleme kodu 32.sıra yapıştırdığımda hata veriyordu hata almamak için bi kod desteği paylaşmışsınız onu önce yapıştırdım. Sonra kod çalıştı fakat 40 hesap olan deckte en üstteki hesap like atıyor o kadar 🙂 tekrar açıp kodu yapıştırdım bu kez en üstteki hesap dislike attı yani 40 hesap veya 2-3 hesap aynı anda like atmıyor

 7. Ali bey bu twitterdeck kodlarını biliyor musunuz? yeni tasarımı olmuş sanırım eski koların hiçbiri çalışmıyor like ve rt yaparken 1 hesap 1 hesap yapıyor her seferinde sayfa kapanıp yeniden like diyip hesap seçiyorum çok zor oluyor yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Cevabınızı bekliyorum iyi çalışmalar 🙂

   • Sorun değil diğer siteler sizden başka sitelerden kopyala yapıştır yapıyorlar kodları pek üretimde bulunan yok aklıma sizden başkası gelmedi umarım yakın zamana yaparsınız diğer arkadaşlarda faydalanır. Kolay gelsin 🙂

  • Kodu güncelledikten sonra test ettim sorunsuz çalışıyor. Bir daha deneyebilir misiniz? Denemeden önce Twitter sayfa dilinin Türkçe olmasına dikkat edin lütfen. Çünkü kod sadece Türkçe sayfalarda düzgün şekilde çalışır ve kimin sizi takip ettiğini tespit eder.

   • 3. kod takip etmeyenleri silme çalıştı teşekkürler Ali bey yaklaşık 3 yıldır sizin sitenizi kullanıyor öneriyorum hep cevap hemen geldi bu kez gelmeyince site el mi değiştirdi ne oluyor dedim ama yine sorunu çözdünüz teşekkürler.

 8. Usta takip etmeyenleri takipten çıkarma yok sanırım twitterda çalışmıyor sayfa aşağı iniyor ama artık çalışmıyor herkesi takipten çıkarma var o çalışıyor ama unf fazla yeriz

 9. Tiwitter’ın takip limitine takılmamak için, takip edilen iki kişi arasındaki zamanı uzatmak gerekiyor arkadaşlar. Yani savaşa gider gibi “Allah Allah” nidalarıyla paldır küldür kısa sürede onlarca yüzlerce kişiyi takip etmeye kalkarsak limit engeline takılıyoruz. Dediğim gibi kısa zamanda pek çok kişiyi takip ettiğimiz için limit yememize neden oluyor. Bakın ben ne yaptım. ilk iş olarak tüm takip ettiklerimi UNF yaptım. Yaklaşık 30 bin takipçim var, takip ettiğim kişi sayısı sıfır.
  Sonra yapıştırdım Consol’a otomatik takip kodunu:

  javascript: var followers = $(“.not-following”);
  var user = $(“.current-user a”).attr(“href”);
  var unfollowed = localStorage[user + “-unfollowed”] || “[]”;
  unfollowed = JSON.parse(unfollowed);
  var j = 0;
  var follow = function(e) {
  if (e < followers.length) {
  var t = 115000;
  if ($.inArray($(followers[e]).data("user-id"), unfollowed) == -1) {
  $(followers[e]).find(".follow-button").click();
  j++
  } else {
  t = 500
  }
  setTimeout(function() {
  follow(e + 1)
  }, t)
  } else {
  alert(" " + j + " kisi takip edildi!!")
  }
  };
  if (confirm(" " + followers.length + " kisi takip edilsin mi?")) {
  follow(0)
  }

  Ancak yukarıda gördüğünüz iki kişi arasındaki tıklama zamanını uzatmak için, bekleme sayısını 115000 yaptım. Takipci sayım 30 bin, takip ettiğim sayı sıfır.. Yani 30 bin kişiye kadar (Bu kod sayesinde yavaş yavaş günde ortalama 1000 kişiyi takip ederek) limit yemeden takipçi sayımı en az 50 bin yapabilirim. Sonra tekrar UNF :))

  Tekrarlamakta fayda görüyorum. iki kişi arasındaki takip süresini ne kadar uzun tutarsanız, o kadar TAKİP LİMİTSİZ devam edersiniz. Ben uzun süre bekleyemem diyorsanız, bilgisayarınızı açık bırakıp gidin işinizi görün, emeksiz yemek olmaz 🙂 Biraz uzun oldu kusura bakmayın.

 10. Kodu güncellediğiniz için sevindim. Ancak toplu takip kodu (en üstteki) tam olarak çalışmıyor. 100 kişi takip ettikten sonra bozuluyor. Bu güne kadar sizin paylaştığınız kodları kullandım. Ama 1 Hazirandan beri nedense eski kodlar çalışmaz oldu. Şuan çalışan tek kod sizinki ama tek seferde 1000 kişi takip edemiyor. Yoksa twitter takip limiterini mi düzenedi?

 11. Tekrar Merhaba Ali Bey,

  Aklımda şöyle bir soru var. Acaba bu Unfollow kodu, belirli bir username ‘den diğer username’e kadar yapılabilir mi? Örneğin Takip ettiğim kişilerden, A kişisinden B kişisine kadar Unfollow edilsin. Böylelikle hızlıca takip ettiğimiz onlarca kişileri, bir anda bırakmak yerine, daha önce takip ettiklerimizi (sondan başlayarak) ilk unfollow ederiz.

 12. Ali Bey bir uygulama geliştiriyorum ve sitenizde bulunan 1 ve 2 numaralı tiwitter kodlarını uygulamamda kullanmak istiyorum. İçin sizden izin istiyorum. Mail adresimden ulaşabilirmisiniz?

 13. Merhaba Hocam, kodlar harika teşekkürler. Bir sorum olacak, acaba şöyle bir kod olabilir mi:
  – Başkasının profiline girip takipçilerine girdiğimizde, bizi takip edenler dışındakileri takip etsin. Yani bizi takip edenleri değil, etmeyenleri takip edelim.

 14. Hocam bu kodları c#’a uyarlamak mümkün mü c#’da javascript / jqery çalıştırmanın bir yolunu bulamadım elde etmek istediğim şey birden fazla hesapta bu kodların belirli aralıklarla çalıştırılması yardımcı olursanız sevinirim

 15. Takip etmeyenleri takip bırakma kodunu bir türlü çalıştıramadım. Consola yapıştırıp çalıştırdığımda direk takip ettiklerimin beni takip edip/etmediğine bakmazksızın sayfadaki hepsini unfollow ediyor. Ne yapmalıyım düzeltmek için?

 16. merhaba uzun süredir instagram takip butonu kullanıyordum ancak bugun çalışmamaya başladı, kimseyi takip etmiyor bir çözümü varmıdır acaba ?

  • Çok yakında… Bu arada yine android yada ios uygulama olmayacak ve güvenlik için Twitter uygulama erişim izni de istemeyecek. Buradaki butonlar gibi kullanacaksınız olduğu gibi.

  • Sadece ilk denemelerde kilitlenmelere şahit oldum. Onun da sebebi hem telefondan hem bilgisayardan twitter hesabımı açtığımdandı. Bu şekilde herhangi bir sorun çıkmaz. Sadece tek cihazdan açtığınıza dikkat edin.

 17. İnstagram otomatik takip etme kodu çalışıyor fakat 100 kişi seçiyorsam 30-35 kişi takip ediyor ve sonra duruyor. Bu konuda yardımcı olur musunuz? Neden böyle

 18. Ali Bey kendinizi çok güzel tanıtmışsınız (1983 doğumlu, olmayan bir çocuk babası, espirili ve kendini cana yakın zanneden biri işte. Daha ne olsun ?) ilk gözüme çarpan bu oldu bir de benim bi sorunum var bu butonlar bende çalışmıyor sizin bi twitter adresiniz var mı? ben size oradan ulaşmam gerek

 19. Emeğinize sağlık. İnstagramda profili gizli olanlara takip istegi gidiyor sorun yok fakat profili açık olanlara takip edildi diye gösteriyor ama takip etmişyor.
  Yani profili gizliyse takip ediyoruz ama değilse edilmiyor.

 20. Yeni buton sistemi harika ! Takibi bırakma butonu sadece bizi takip etmeyenleri mi siliyor yoksa herkesi mi? Bunun cevabını alırsam başka sorum yok 🙂 eski kodlarda vardı sadece beni takip etmeyenleri silme. Fakat şimdi eski kodlar çalışmıyor.

 21. var inputs = document.getElementsByClassName(‘uiButton _1sm’);
  for(var i=0; i<inputs.length;i++)
  {
  inputs[i].click();
  }

  hocam bu kodu yavaşlatma şamsımız varmı face sayfa önerme kodu

 22. Sayın Admin şu anda daha fazla kişiyi takip edemezisin diye bir mesaj alıyorum ama takip ettiklerimi unfollow yaptım hala daha fazla kişiyi takip edemzisni diyo.Takipçi Sayım 632 Takip ettiklerim 148 bu sorunu nasıl çözücem bi yardımcı ol lütfen.

 23. JQuery hatasi alan arkadaslari bir bilgi vereyim,
  ben bu hatayi dil seceneklerini degistirdikten sonra cözdüm,
  mesela dil türkce iken bu hata kodu geliyordu, dil’i degistirdim ingilizce yaptim ozaman ayni kod calisti, veya yine calismadi bu sefer almanca yaptim 3. defada kesin calisti, buda size ek bir bilgi olsun

  • Bu hata için yeni kodlar ekledik konuya daha doğrusu yeni kodlar değil de yeni sistem desek daha doğru olur. 2. videonun altındaki butonları tutup twitter sekmesinin üstüne bırakın videoda anlatıldığı gibi.

  • Onun için kod hazır ama bazı sıkıntıları var çözemediğim. Şuan hala test aşamasında 🙂 Süre problemi var sanırım ama belli bir süre sonra ceza yediğinden yeni tıklama süresini test etmeyi ancak sonraki gün yapabiliyorum. Şuan 500 kişiyi otomatik takip ettim ama profilimde takip ettiğim kişi sayısı 14 olarak gözüküyor. Takip ettiklerim de takip edilmiş gözüküyor yalnız benim profilimde sayı artmıyor. Biraz daha sabır lazım biliyorum baya gecikti kod. Hakkınızı helal edin 🙂

 24. takip etme kodu calismiyor olabilir mi artik?
  zira bende söyle bir hata veriyor kodu yapistirip Enter’e bastiktan sonra
  Uncought ReferenceError: jQuery is not defined (VM244:2)

  • Eğer böyle bir hata alıyorsanız takip kodlarını yapıştrmadan önce şu kodu yapıştırın:
   var jq = document.createElement('script');
   jq.src = "https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/2.1.4/jquery.min.js";
   document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(jq);

   • Aynı sorunu ben de yaşıyorum dediklerinizi yaptım ama düzelmedi. Önceden çalışıyordu lakin ne olduysa VM151:5 Uncaught ReferenceError: jQuery is not defined
    at :5:1 bu şekilde hata veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

 25. 2. kod yüzünden takip ettiğim kişi sayısı arttı bi 200 kişi kadar amaaa takip ettiğim kişilere bakmak için tıklayınca

  “Henüz hiç kimseyi takip etmiyorsun. ” yazıyorr. Daha önce takip ettiğim kişilerin profiline bakınca takipçileri arasında görünmüyorum :(( çok kötü gerçekten 2. kod :((

 26. 2. kod yüzünden takipçi sayım arttı bi 200 kişi kadar amaaa takip ettiğim kişilere bakmak için tıklayınca

  “Henüz hiç kimseyi takip etmiyorsun. ” yazıyorr. Daha önce takip ettiğim kişilerin profiline bakınca takipçileri arasında görünmüyorum :(( çok kötü gerçekten 2. kod :((

  • kodlarla alakası yok twitter bazen takip ettiğimiz kişilerin sayısını 0 gösteriyor ama birkaç gün içinde rakamlar normale dönüyor. Limitleri fazla zorlamayın bu aralar bazı hesapları askıya almaya başladı.

   Bu arada hocam hala Wattpad için takip kodu beklemekteyiz 🙂

 27. Sayfanızı sık sık zoyaret ediyorum. Verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.
  .
  Not: Instagram için otomatik takip bırakma kodu yazarsanız bizi ziyadesiyle mutlu edeceksiniz.

 28. kardeşler twiter da takip ettiğim insanlara hesabınız kilitlendi mesajı gidiyo tarafımdan bu virüs müdür tabi ben bu zokayı yuttuktan sonra gitmeye başladı ilk bana geldi ben kabul edince mıllete gondermeye başladı uygulamallarda hıc bır uygulamam yok anlayanlar varsa lutfen yardımcı olsun

  • En kısa sürede onun için de bir kod hazırlayacağım Zee. Biraz sabır gerekecek çünkü eskisi gibi boş vakti olmayan birisiyim artık 🙁 Yorumlara bile cevap yazmaya fırsatım olmuyor bazen.

 29. Takip kodunu uzunca bir süre kullanmamıştım dün ve bugün kullandım ve hesap kilitlendi telefona kod gönderdi onlarla uğraştım. Sorunun benim hesabımda olabileceğinden şüpheliyim. Aynı sorunu yaşayanlar varsa yazarsa sevinirim yada admin bizzat deneyip duruma göre kodu güncellerse daha makbule geçer. Teşekkürler

 30. kodları kullanıyorum bayada işe yarıyorda her gün bin kişi takip hakkımız olmasına rağmen ben 200 den fazla edemiyorum hergün neden dir acaba

  • İlk defa kullanacak kişilerin biraz sabırlı olması ve mümkünse bu kodları fazla kullanmaması gerekiyor. Takipçinizden kat kat fazla kişiyi takip ederseniz hesabınız askıya alınabilir.

  • İnstagrami uygulamada kullanirken baska kisilerin takipcilerine bakabiliyoruz fakat bilgisayardan girince bakamiyoruz bakabikiyorsak bile ben nerden bakildigini bilmiyorum 🙂 Bilgisayardan baska kisilerin takipcilerine bakabilecegimiz bir link verebilirsen ona gore de bir kod hazirlayabilirim.

  • Çok uzun zamandır bu yazıya yorum yapan olmuyordu. Acaba kodu kullanan kimse kalmadı mı diye düşünmedim değil 🙂 Sırf bu konu için de olsa siteyi ayakta tutuyorum millet faydalansın diye. Yoksa çoktan farklı bir projeye dönüştürmüştüm siteyi.

   • selam benim elimde senin işine yarayacak bir kod bulunuyor Uğur… lakin eğer takip ettiklerin baya çoksa yani benim gibi binlerce kişiyi takip ediyorsan atıyorum 200 bin üstü falan gibi bayaaa bir kasıyor bilgisayarı… ama senin için yine de paylaşayım onu.. ha birde en son takip ettiklerinden başlıyor kötü durum bu.. mesela a yı takip ettin b yi ettin c yi ettin diyelim şimdi etmeyenleri sileceksin bu kodu kullanırsan cba şeklinde olur son takip ettiğinden ve seni takip etmeyenden başlar… kullanma şekli takip ettiğin listeye gelip kodu yapıştırıyorsun ve enter

    Kod şudur.

    setInterval(function() {
    2
    $(“.FollowStatus”).each(function(){
    3
    $(this).parents(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove();
    4
    });
    5
    $(“div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button”).click();
    6
    }, 20000);
    7
    setInterval(function() {
    8
    $(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove();
    9
    }, 30000);
    10
    setInterval(function() {
    11
    window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);
    12
    },5000);
    13
    setInterval(function() {
    14
    window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
    15
    },1000);

  • Google plus ile birbaralar kullanmistim ama linkedinde hic denemedim. Hi5.com icin pet satin alma, arkadas ekleme ve meet me bolumleri icin kullaniyordum 🙂 Tikladiginda sayfa yenilenmeyen butun sitelerde kullanilabilir bu kodlar.

  • Bir süredir bu tür yorumlar geliyor ama kontrol ettiğimde değişen herhangi bir şey ile karşılaşmıyorum ayrıca kod sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Galiba benim hesap henüz yeni tasarıma geçmiş değil.

   • Dostum 7. de ki kod kaldırma kodu beğeni yapıyor simdi onu denedim o calısıyor senınde bılgın olsun $(document).ready(function () {
    var mintikfavoribirakma2015 = $(“div.stream-item-footer”).length;
    var mintikfavorikodu = 0;
    var favorilerim = setInterval(function () {
    if (mintikfavorikodu > mintikfavoribirakma2015) {
    clearInterval(favorilerim);
    return
    }
    $(“div.stream-item-footer”).eq(mintikfavorikodu).find(‘button.ProfileTweet-actionButton.js-actionButton.js-actionFavorite’).trigger(“click”);
    mintikfavorikodu++;

    }, 250);
    }); bu kod

 31. selamlar tekrardan. bu @jack denen luzümsuzun kalp güncellemesi sonrası favori kodu yine patladı. ölmüşlerine rahmet bi fav kodunu çözüver kardeşim. vallahi sen şu kodları yaptın ya çok dua aldın benim tarafımdan bilgin olsun 🙂

 32. Merhaba. Hastagler üzerinden takip etmek mümkün mü? Örneğin #Türkiye hastag’ına yazan herkesi takip etmek istiyorum. Bunun için bir kod var mı?

 33. kapalı twitter hesaplarına takip isteği göndermeyen bir kod mümkün mü?
  kapalı hesaplar takip talebini onay yada red yapmadıgında günlük takip etme limitimizi dolduruyor.
  yada bunları toplu izleyip bekleyen takip isteğimizi kapatabileceğimiz bir site bilen var mı?

 34. Facebook sayfasınız arkadaşlara toplu önerme kodu vardı düne kadar kullanıyorduk. Bugün yeni tasarım geldi faceye ve kod çalışmıyor bunu güncelleme şansınız varmı. Kod aşağıdadır.

  var inputs = document.getElementsByClassName(‘uiButton _1sm’);
  for(var i=0; i<inputs.length;i++) {
  inputs[i].click();
  }

  • Bazı bebeler hesap çalıyor. Kullanıcı ismi değiştirmediği sürece onaylı takılıyor. Twitter fark edince elinden alıyordur hesabı tabi. Şirket sahibi olmalısın veya yetkili gazete yazarı vs olmalısın. Sonra twitterla iletişime geçmek gerekiyor.

 35. Merhaba, öncelikli bu önemli bilgiler ve emeğiniz için teşekkür ederim 🙂 Sorum şu, yukarıda anlatmışsınız, ama ben tam anlayamadım, ben uzun süredir twitter kullanıcısıyım, günlük ne kadar takip etme limitim var ve ben sayfayı aşağıya doğru kaydırıyorum, ama ne kadar kulanıcıya ulaşacağımı bilmiyorum. Yani sayfayı aşağı doğru kaydırdığımda takipe alacağım kişi sayısının ne kadar olduğunu nasıl bilebilirim? İkinci sorum şu, 4. bölümde yani takibi bırak bölümünde yazmışsınız ki en sondaki 5 rakamını silip 100 veya 200 yazın. Ben 5 değil, 250 görüyorum en sonda 🙂 neyi kastettiniz siz? Teşekkürler önceden

 36. Merhaba. Yaptığınız kodları çok beğenerek kullanıyorum. Sizi de tebrik ediyorum. Son zamanlarda takip etmeyenleri silme programları pek işe yaramıyor. Yarayanlar da ise kredi veriliyor ki bu pek işe yaramıyor. Kod ile takipten vazgeçme yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Yaparsanız eğer bir çok gencin hayır duasını alırsınız. Saygılar

 37. arkadasım tekrardan merhaba. daha öncede yazmıştım bu kodları hazırladıgın için teşekkür etmek amaclı. senden bir ricam olacak. takip kodunu kullanırken. takip listesinin ortasından ya da belli bir yerindn başlamak istiyorum yani en baştakileri takip etmek istemiyorum bunun için takip kodunda ne gibi bir değişiklik yapılabilir bunu sağlarsan cok makbule geçecek arkadasım

 38. hocam kodlarınızın hepsi çalısır durumda. Facebook içinde bi otomatik begeni kodu yaparsanız cok yardımcı olacaksınız
  Teşekkürler.

 39. twitterda istedıgım kısının takıpcılerını nasıl takıp edebılırım bı anda.bu yolladıgınız kodlarla kımı takıp edıyoprum .
  bıde bu programla istedıgım kısının takıpcılerını takıp etmem ıcın onun tweeter profılıne gırıp takıpcılerını mı acmam lazım ve nasıl oluyor ?

 40. Peki mobilde twitter programından sadece belirli kişilerin bildirimlerinin ekranda çıkması için ne yapmak gerek. özelliği açınca her bildirim geliyor ama ben belli başlı arkadaşlarımın bildirimlerini görmek istiyorum ekranda bütün takip ettiklerimi değil

 41. hocam bi sorum olacak, 12. kod çalışıyor ama mesela bi etiket üzerine 10 tivit atıldı kodu yapıştırıp enterlayınca favlıyor ama yeni tivitler gelince favlamıyor ne yapmamız lazım ?

 42. selam yine ben 🙂 şimdi istediğim unfollow kodu değil şöyle birşey sadece takip etmeyenleri silme kodu vs böyle bir çalışma var mı senin ya da bildiğin herhangi bir kod:)

 43. bi ricam / sorum var,

  takip ettiğim kişileri yaptığı RT leri kapatmak istiyorum takip ettiklerim kısmına gelip aşağı doğru indirip sonra çalıştırabileceğim bir kod var mı ?

  ayrıca tüm kodlar için teşekkürler emeklerinize sağlık

 44. bu sayfayı hazırlayan burdaki bilgileri düzenleyen arkadaş sana iki çift lafım var. Allah senden razı olsun diyorum sana. gercekten cok güzel bir iş yapmışsın hassasiyetle hazırlamıssın bütün kodları açıklamalar çok aydınlatıcı. emeğine sağlık devamını diliyorum çalışmaların

  • Yeni twitter tasarımında bannerler gözüktüğünden dolayı kasılmalar oluyor. Siz kodu çalıştırmadan sayfayı aşağı kaydırdığınızda bile kasılmalar oluyor. 1000 kişi takip etmek için sayfayı aşağı kaydırdığınızda açılan her banner boyutu 100kb bile olsa toplamda 100mb boyuta ulaşır. Tarayıcı bir kaç dakika içinde bu kadar resmi görüntülemeye çalıştığında haliyle kasılıyor tabi ki. Yani kodlarda bir sorun yok 🙂
   Kasılmayı önlemenin de çaresi var elbette. Şuradaki Google Chrome uzantısını kullanarak resimlerin yüklenmesini önleyerek kasılma sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

 45. admin eskiden unfow.orgdan takip etmeyenleri bulup kod ile vazgeçiyorduk şimdi kapandı orası başka yöntem varmı çalışan site ve kodu ?

 46. Twitterda gerçekleşen güncelleme dolayısıyla grafikler değişti ve favori kodu çalışmıyor en kısa zamanda favori kodunu güncelleyebilrseniz sevinirim. Kolay gelsin.

 47. Kullanıcı arama ? Tweet RT ve Favorite listeleme ve silme ? Unfollower bulma ve silme gibi işlemler için http://followerfilter.com sitesini kullanıyorum.Çok yeni olmasına rağmen tıkır tıkır çalışıyor tavsiye ederim.

  Üstelik sizi takip etmeyenleri görmek için giriş yapmanıza dahi gerek yok. Sitenin ana sayfasından Twiter?a giriş yapmadan istediğiniz kullanıcı adını aratıp bilgileri görebilirsiniz.Üstelik ücretsiz.

 48. Bu harika paylaşım için teşekkürler öncelikle, lakin 6 numaralı oto. favorilere ekleme kodunu çalıştıramadım. Sorun bende mi yoksa kodun güncellenmesi mi gerekiyor acaba?

 49. Otomatik fav verme kodu çalışmıyor, sıkıntı anasayfada ufak bir tasarım değişti galiba ondan kaynaklanıyor. yeni kod ne zamana hazırlayabilirisiniz ?

 50. slm.hocam;kodlar için çok teşekkürler.Bazıları bu tür kodların twitter hesabımızın ele geçirilmesine sebeb olabileceğini iddia ediyor.Mümkünmüdür

 51. Bilader favori kodu artık çalışmıyor mu an itibariyle bir yardımcı olup cevap yazar mısın düne kadar bir problem yoktu bugün bir nanelik oldu yeni upgrade filan mı geldi acaba siteye??

  • 6
   7
   8
   9
   10
   11
   12
   13
   $(document).ready(function () {
   var mintikfavori2014 = $(“.content a.with-icn.favorite.js-tooltip”).length;
   var mintikfavorikodu = 0;
   var favorilerim = setInterval(function () {
   if (mintikfavorikodu > mintikfavori2014) {
   clearInterval(favorilerim);
   return
   }
   $(“.content a.with-icn.favorite.js-tooltip”).eq(mintikfavorikodu).find(‘span.Icon–favorite’).trigger(“click”);
   mintikfavorikodu++;

   }, 500);
   }); ffav atma kodu alışmıyor

 52. Admin paylaşımların için teşekkür ederim… acaba unf yapanları da böyle bir kod ile takipten çıkabiliyormuyuz ? takipçilerin tamamını değil ama sadece bizi takip etmeyenleri …

  böyle bir kod var ise rica ediyorum …

  ByDeriN …

  ~

 53. deck programından favori yapacağım tweeti seçtikten sonra ”Favorite this Tweet” sekmesine basıyorum ve deckteki bütün hesaplar çıkıyor favori butonları ile birlikte.. Sonra consola verdiğiniz kodu yazıyorum ama sonuç alamıyorum

  POST https://tweetdeck.twitter.com/oauth/proxy/twitter/https%3A%2F%2Fapi.twitter.com%2F1.1%2Ffavorites%2Fcreate.json 403 (Forbidden) default.01dc9c2540.js:4
  POST https://tweetdeck.twitter.com/oauth/proxy/twitter/https%3A%2F%2Fapi.twitter.com%2F1.1%2Ffavorites%2Fcreate.json 403 (Forbidden)

  böyle bir hata veriyor.. nasıl yapabiliriz? yardımcı olabilecek biri var mı?

 54. en.notfollow.me/twitter/whos-not-following-me bu site +20 takipcin olunca kapanıyor buna çözüm bulabilir miyiz.
  Diğer kodlar işime yaradı ayrıca teşekkür ederim.

 55. kardeş eline saglık bya yardımcı oldunda bu #takip #geritakip hackdeckleri aradıgımda bunları yazan insanları otomatik olarak nasıl takip edebilirim

 56. Bu kodların hiç biri adam gibi çalışmadığı gibi hesabının da takibe karşı bloklanmasına neden oluyor. Boş işler bence. Hesabın bloklanınca daha saçma oluyor. Elle herkesi takip edin daha mantıklı.

 57. Hocam bugün yaklaşık 1 milyon kişi takip etti bu hesap, twitter.com/sedatdass (aynı zamanda benim hesabı çalan kişi) hem günlük limitin 1000 katına çıktı hemde takipçi sayısının 3 katını takip etmiş oldu. Bugün bu sayede 100k dan fazla takipçi kazandı. Sizin fikrinizi öğrenmek istiyorum hani yapmak istediğimden değil artık kasmıyorum ama acayip merak ettim nasıl yaptığını, gözüme uyku girmedi. [![image](http://i.hizliresim.com/32drk9.jpg)%5D(http://hizliresim.com/32drk9)

 58. kardeşim bu console kodlarını nasıl buluyorsunuz yada nasıl tespit ediyorsunuz? yani bir işlem yaptırmak için kodmu yazıyorsunuz yoksa, yaptığınız işlemleri kod olarak kaydeden bi program mı var ? mesela takibi bırakmak için programı açıyorsunuz bi kişiyi takip edip kapatıyorsunuz, karşısına javascript kodu geliyor böylemi sistem, çünkü bana böyle bişey lazımda, kod oluşturmam gerek consoleden çalışan

 59. otomatik takip bırakma kodu başka sayfaya gecince duruyor eskiden başka bir kod vardı twitterde takılırken bile o yan sekmede calısıyordu. varmı bi cözüm buna 😀

 60. Yardımcı olurmusunuz acil lütfen kodu uyguladım çalıştı ama twitter hasabımda sorun oluştu twit atamıyorum rt yapamıyorum takipçi sayım takip ettiklerimden fazla olmasına ra ğmen takip edemiyorum acil yardım edin

   • setInterval(function () {$(‘a.btn.btn-primary.btn-mini’).trigger(‘click’);}, 4000);

    bu kod 4 sn sonra başlıyor ve sonra saniye de 6-7 tık yapıyor. twitterda bu duruma çok alınıp hesabı askıya alıyor… yine zaman ile oynadım, 20000 falan yaptım fakat 20 sn sonra başlayıp çok hızlı şekilde işleme devam etti.

    yardımınızı bekliyorum…

 61. Merhabalar yine ben 🙂
  Takip etmeyenleri unf için “en.notfollow.me/twitter/whos-not-following-me” bu site için unf kodu istemiştim fakat site 20bin takipciniz olduğunda çalışmıyor. Bikaç site buldum onlar 100 100 gidiyor. Başka öneriniz varmı hocam benim bilmediğim ?

  Birde http://unfow.org/takipciara.php takip et kodu ayarlarmısınız tag’lere göre takipci kasabiliriz. FollowBlast gibi
  Şimdiden teşekkür ediyorum hayırlı bayramlar dilerim.

  • O kadar abartılı reklam rahatsız edici olur diye ekleme ihtiyacı duymuyorum. Ayrıca kodları açılır pencerede de açabilirsiniz. Mouseyi kodların üzerine getirdiğinizde aşağı doğru bir şerit açılıyor. O şerit üstünde en solda olan ikona tıkladığınızda kodlar yeni pencerede açılır.

 62. Hocam merhaba,
  Bir şey sormak istiyorum, likeall.org sitesini duymuşsunuzdur. Bunun için kod yazılabilme ihtimali varmıdır? Sırayla ve süreyle tıklamak gerektiği için olacağını sanmıyorum ama yinede sorayım dedim. Cevabınızı bekliyorum.

 63. 10 numaralı kod sayfa yavaşladığında duruyor tekrar çalıştırmak gerekiyor. Hiç durmadan 30 sayfa aşağı kaydıran bir kod yapabilirseniz süper olur. Bide tweetdeckte retweet yaparken tüm hesapları otomatik seçebilecek bir kod var mı acaba. Teşekkürler