social

Sayfanın yada sitenin sağ/sol tarafında sürekli sabit  şekilde duran sosyal medya butonları görmüşsünüzdür.  Çoğu kişi gibi siz de belki bu tarz bir uygulamayı web sitenizde kullanmak istersiniz. Bunun için herhangi bir kod bilgisine ihtiyacınız  yok. Tek yapmanız  gereken Social Slider uygulamasını kullanmak.

Wp Social Slider  üyesi olduğunuz sosyal medya ikonlarını sayfa ile beraber kayan özellikte sitenizin sağ yada sol tarafına eklemenizi  sağlıyor. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay. Social slideri   sitenize  yükleyip etkinleştirdikten sonra  yönetim paneli üzerinden ayarlar bölümünden sahibi olduğunuz hesapların adreslerini girmek. Yanlız girdiğiniz  sosyal ağ adreslerinize  dikkat etmeniz gerekiyor. Yanlış hesap dahi girseniz sitenize ikon eklenecek. Daha sonra  ziyaretçileriniz  bu hata yüzünden başka sayfalara gidebilir.

Hemen hemen bütün sosyal ağ adreslerine ait butonlar var. Ayrıca büyük ikon, küçük ikon, widget gibi bir kaç tane daha özelliği var. Yönetim panelinden geri kalan özelliklerini inceleyebilirsiniz.


Ali senin düşüncelerini merak ediyor.Bir yorum yaz