Her yönüyle mükemmel, tarayıcılara uyumlu esnek özelliği olan ve markanıza  ait ürünleri ve ürünlerin kalitesi hakkında bilgi verebilmeniz  için hazırlanmış bedava  bir  site tasarım örneği.

Html, Bootstrap, Css efektler ve elbette jQuery kullanılarak hazırlanmış bu örneğin her köşesinde ayrı bir güzellik bulunuyor.

Tasarıma ait bölümler

Banner

Mouseniz bannerin üstüne gelir gelmez ters şekilde duran com yazısı kırmızı renkten siyah renge  hızlıca dönüşürken yazımız da düz bir hal alıyor.  Bu esnada mintik yazısı da siyah renkten kırmızı renge dönüşüyor.

Yan menü

Üç çizgi ikonuna tıkladığınızda X şekline dönüşüyor ve saoldan sağa kategori listesi açılıyor. Mobil siteler için oldukça kullanışlı bir yan menü paneli.  Ayrıca arama kutusu da çok güzel. Merceğe tıkladığınızda arama kutusuna dönüşüyor.

Manşet bölümü

Sitenin en üstünde önemli ürünleri göstermek için oldukça kullanışlı slayt akordeon paneli.

Kalite tanıtım bölümü

Ürünlerinizin üretim aşamaları yada kullandığınız malzemelerin kalitesini anlatabileceğiniz orta kısımdaki bir bölüm. Ziyaretçileriniz  bu alanı görür görmez şirketiniz hakkında net bilgi sahibi olurlar ve biraz altında da ürettiğiniz ürünleri görürler hemen.

Vitrin

Baştan sona ziyaretçilerinize  güven aşıladıktan sonra bu alan sayesinde ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz.

Not: Örnek bir  hazır tema değildir sadece html temadır.


Ali senin düşüncelerini merak ediyor.Bir yorum yaz