Impulse
Impulse şirketler  için hazırlanmış  ücretsiz ve  kullanımı kolaydır.  Her türlü şirketin ihtiyacını  karşılarmı bilmem  ama yeni  çıkan ürünlerini  kendi web sitesi  üzerinden yayınlamak isteyen şirketler  için gerekli olan bütün özelliklere  sahiptir.  Site  görüntüsü hakkında  yapabileceğiniz  herhangi bir  ayar  yok. Tasarımcı  tarafından görünüm ayarlanmış olup ürün tanıtımı yada  şirket tanıtımı gibi  bölümler sabittir.

Sitenizde yazmış olduğunuz yazılar   istemeseniz de  ana sayfada  görünür.  İsterseniz  blog yazılarınının anasayfada görünmesini  engelleyebilir  sadece  sizin için gerekli olan bölümlerin görünmesini  sağlayabilirsiniz. Yönetim paneli > Theme Settings   bölümünden düzenleyebileceğiniz  bir kaç tane  seçenek bulunuyor. Footer copyright bölümü düzenleme, favicon+banner+analytic kodu ekleme bölümleri dışında  ana sayfada  belirtilmiş olan kutulara resim, başlık ve link  ekleme gibi  bölümler  bulunuyor. Bunların dışında manşet  bölümünde  kullanabileceğiniz  birde  slayt  alanı  bulunuyor.

Anasayfada  herhangi bir yazı yada kategoriye bağlı olmadan manuel olarak düzenleyebileceğiniz kutulara kendi  şirketinizi  tanıtan resimler ve  başlıklar  ekledikten sonra  bir yazı sayfasına  yönlendirip  şirketinizin  tanıtımını kolaylıkla  yapabilirsiniz. Manşet  olarak kullanabileceğiniz  slayt alanında ise  aynı şekilde  resim, başlık ve url  ekleyerek ürünlerinizi kolay bir şekilde  websiteniz üzerinden tanıtabilirsiniz.

Eğer  bilgisayar, internet  yada başka türlü cihazlar üzerinden kullanılabilen programlar  üreten bir şirketinizi  var ise şablonda   bunun içinde  bir özellik mevcut. Anasayfadaki dört  tanıtım kutusunun hemen altında büyük  harflerle  tanıtıp indirme  linki  ekleyebileceğinizbir  buton da  bulunuyor. Tabi bu  butonun ismini de  değiştirebilirsiniz.  Bu  sayede  online olarak  satmak istediğiniz  ürünlerin  linkini  de  ekleyebilmeniz  mümkün.


Etiketler:
Ali senin düşüncelerini merak ediyor. Bir yorum yaz