Binlerce kullanıcı videoların nasıl düzenleneceğini bilmek istedi. Videoları düzenlemek her zaman karmaşık bir görev olmuştur. Halk hala basit bir şey isterken, profesyonel araçlar birkaç saat mücadele gerektirir. Burası, kullanımı kolay geniş ön ayarlar ve önceden yüklenmiş kaynaklar sunan çevrimiçi bir video düzenleyici olan FlexClip’in devreye girdiği yerdir. İhtiyacınız olan tek şey web sitesine kaydolmak ve ardından basit adımlarla neredeyse profesyonel videolar oluşturabilirsiniz. Videolar hakkında konuşulmanın, görünür olmanın ve beğeniler ile sosyal medya etkileşimlerini çekmenin harika yollarıdır. FlexClip tam olarak nedir? Bu makale, onu kullanmak için bir kılavuz sunmayı unutmadan size bu aracı, özelliklerini ve fiyatını tanıtacaktır.

FlexClip nedir?

FlexClip, yarı profesyonel bir görünüme sahip videoları düzenlemek söz konusu olduğunda ilginç bir seçenektir. E-postanız veya Facebook hesabınız ile kayıt olabilirsiniz. Gelişmiş video düzenleme bilgisine gerek yoktur. Kullanımı zahmetsizdir ve birkaç dakika içinde yüksek kaliteli bir video elde edebilirsiniz. Çeşitli animasyonlu metinlere ve gerçek zamanlı önizlemeye sahiptir. İyi bir iş yapmak için ihtiyacınız olan her şey neredeyse bitti. Sadece hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanmanız gerekir. İşte bu nedenle FlexClip, ücretsiz ve çevrimiçi özelliklerle hızlı bir şekilde videolar oluşturmanıza olanak tanıyan ve işleri çok daha kolay hale getiren harika bir araçtır. FlexClip, videoları ücretsiz olarak çevrimiçi oluşturmanıza veya düzenlemenize olanak tanıyan bir araçtır. Dijital bir uzman olmadan video çekebilirsiniz. Bu uygulamanın kullanımı tamamen ücretsizdir ve herhangi bir satın alma veya indirme gerektirmez. Sadece iyi bir internet bağlantınızın olması gerekir. Karmaşık özelliklerde kaybolmadan kısa ve orijinal videolar oluşturmanın etkili bir yoludur. Ayrıca, arayüz nispeten kolay ve öğrenmesi basittir. Bu araç, aynı anda birden fazla görevi gerçekleştirmenize izin verdiği için hepsi bir arada bir düzenleyicidir. Çok sayıda videonuz varsa ve bunları birleştirmek istiyorsanız, bunu FlexClip Video düzenleyici ile tek bir tıklama ile yapabilirsiniz.

Onu farklı kılan nedir?

Bu çevrimiçi düzenleyicinin kendisini benzerlerinden ayırmasının anahtarı, arayüzünün çok basit, ancak aynı zamanda çok sezgisel olmasıdır. Tecrübeye ihtiyacın yok. Flexclip tüm işi sizin için yapacaktır. Size sundukları şablonlar sosyal medya, iş dünyası, düğünler, eğitim için videolara kadar çeşitlilik gösterir ve ayrıca Koronavirüs hakkında görsel-işitsel içerik oluşturabilirsiniz. Endişelenmeden video oluşturmayı ve düzenlemeyi sevenler, bu yazılımla iyi bir şekilde sunulur. Aslında, bilinen video düzenleme yazılımı gibi, FlexClip Video Maker, kullanıcıları için anlaşılması kolay klasik araçlar sunar.

Şu anda FlexClip yalnızca Google Chrome, Firefox ve Safari ile çalışmaktadır. Bu hepsi bir arada video düzenleyici, videoları küçük kenarlıklarla kırpabilir. Zengin renkleri ve profesyonelce tasarlanmış metinleri de düzenleyebilirsiniz. Ayrıca videonuzu süslemenize ve arka plan müziği veya seslendirme ekleyerek kolayca düzenlemenize olanak tanır. FlexClip ile seslendirmeyi kapatabilir veya ses videonuzu parmaklarınızın ucunda ayarlayabilirsiniz. İsteğinize cevap verebilen bir video düzenleme aracıdır.

Bazı temel özellikler:
Ekran kaydedici ve slayt gösterisi oluşturucu desteklenir.
Basit arayüz.
 Metin animasyonları: Videonuzu daha çekici hale getirmek için animasyonlu metinler ekleyebilir, bunları düzenleyebilir ve önizleyebilirsiniz.
Ön izleme: Videonuzun ilerlemesini gerçek zamanlı olarak önizleyebilirsiniz, böylece düzeltmeler yapabilirsiniz.
Video, resim ve ses parçaları için çok sayıda kraliyet içermeyen şablon seçebilirsiniz.
MOV, WEBM, M4V, MP4, AAC, FLAC, M4A, MP3 gibi tüm popüler formatları destekler.

Altyazı, logo, müzik, filtre, geçiş efektleri ve çok daha fazlasını ekleme yeteneği.

Alt çizgi
Araç oldukça sezgiseldir ve sizi kendiniz denemeye davet ediyoruz. Hepsinden iyisi, oldukça güçlü ve inanılmaz sonuçlar elde edebilirsiniz. FlexClip, kullanışlı ve ücretsiz bir çevrimiçi video düzenleyicidir. Bu araç, birden fazla videoyu toplamanıza, düzenlemenize veya kesmenize olanak tanır. Ayrıca, hantal ve yüksek fiyatlı yazılımlara yatırım yapmak zorunda kalmadan metin, müzik veya özel efektler ekleyebilirsiniz. FlexClip kullanarak şirketler, reklamlar, tatillerinizin özetleri veya aklınıza gelebilecek her şey için Videolar oluşturabilirsiniz. Neden şimdi denemiyorsun?


Soru Makinesi senin düşüncelerini merak ediyor.Bir yorum yaz