Ali @mintik
28 Mayıs 2021 13:27

Fathom.js

Fathom js1

Dokunmatik cihazlarla uyumlu slayt galeri örnekleri yada slayt web sayfaları oluşturabilmeniz için  Mark Dalgleish  tarafından geliştirilmiş  olan Fathom.js  eklentisi  ile  çok kolay  bir şekilde slaytlar oluşyurabilirsiniz.  Dokunmatik, klavye  yön tuşları, mouse  ve  sürükle  bırak ile  kullanılabiliyor.   Download Fathom.js Demo Fathom.js Hedef Platformlar iOS, Android, Windows Mobile Blackberry, Symbian, webOS... Devamını oku »

Ali @mintik
25 Mayıs 2021 1:27

SwipeView

swipeview1

Bir önceki yazıdabuna benzer  ama  sadece dokunmatik cihazlarda çalışabilen bir jQuery eklentisi paylaşmıştık. SwipeView   başka  hiç bir  javascript  kütüphanesine bağlı kalmadan mobil  cihazlar için hazırlandığı halde  bütün cihazlarda  çalışabilen mini  bir javascript  kütüphanesi.

Ali @mintik
6 Mayıs 2021 1:26

TouchGallery – Dokunmatik destekli galeri uygulaması

Touch Gallery

   Felix Gnass  tarafından dokunmatik  telefonlar  için geliştirilen TouchGallery uygulaması  resimlere  tıklandığı  anda  slayt  bir şekilde  resmi  büyüterek  tam ekranda  incelemenizi  sağlıyor.  TouchGallery  her ne kadar  mobil  tarayıcılar için geliştirilmiş olsa da  bir çok  modern tarayıcı  üzerinde  sorunsuz  çalışıyor.  Eski internet  explorer  ve firefox  4  sürümlerinde  galeri  görünüyor  fakat geçiş... Devamını oku »