80+ Ücretsiz WordPress Haber/Magazin Teması

By

21. Yamnith

Yaminth

 

22. MesoColumn – Farkettiğim kadarıyla ülkemiz dahil bir çok farklı ülkeye kısa süre içinde ulaşmış ve yüzlerce kişi tarafından kullanılan adsense destekli, premium tarzı yönetim paneli ayarları bulunan bir tema. Demo sayfasında en ilgi çekici tasarım şüphesiz sosyal medya sayacıdır. MesoColumn tasarımını  kullanmama rağmen sosyal medya sayacını indirip kullanıyordum ta ki Google üzerinden bir makalemi aratıp sonuçlarda hayret içinde kaldığım bir kelime görene kadar. Arama sonuçlarında bir ilaç reklamı çıkıyordu. Türkçe reklam değildi ancak sitedeki belirli kelimelerin tümüne geçmiş olan bir reklamdı. Google’de ‘hack link, spam’ diye arattırınca da herhangi bir sonuç bulamadım. Sebebi temanın geliştiricisinden Social Jet eklentisi yüzündendi. Eğer temayı kullanırsanız eklentiyi kurmamanızı tavsiye ederim. Bu zamana kadar tek bir defa başka bir siteden eklenti indirip siteme yükledim o da spam reklamlara sebep oluyordu. Wp dizininden başka hiç bir yerden eklenti yüklememenizi tavsiye ediyorum. Bu arada geliştiricinin böyle çalışmalar yürütmesinden dolayı demonun linkini kaldırdım ve download adresi olarak ta geliştirici linkini vermiştim onu da kaldırdım yerine Wp dizinine eklenmiş olan indirme linkini ekledim. Demosunu incelemek isterseniz Google üzerinden MesoColumn kelimesini arattığınızda karşınıza çıkan gözlüklü çekik gözlü  resmin çıktığı sonuca tıklayıp demo sayfasını bulabilirsiniz. MesoColumn’u kullanıp kullanmamakta karar size kalmış. İlerleyen zamanlarda bunun için de böyle bir hackleme olayı çıkarması bence muhtemeldir. Wp dizinine eklenmiş olan linki eklediğimden dolayı böyle bir sorun çıkacağını zannetmiyorum ama ilerde olursa bile linkin kaldırılacağını düşünüyorum.

MesoColumn

 • Demo

 

23. Kent

Kent

 

24. Icy

Icy

 

25.  Green Chilli – Seo optimizasyonlu, hazır reklam alanları, tamamen responsive (tarayıcıya duyarlı – esnek) olarak tasarlanmış, resimli benzer yazılar,  özel bileşenleri gibi daha birçok özelliği bulunuyor.

Green Chilli

 

26. Emptilium

Eptilium

 

27.  FeweNews

FeweNews

 

28.  ComboMag

ComboMag

 

29. WereTech

WereTech

 

30. Redcore

RedCore7 Comments
 1. mehmet 5 years ago
  Reply

  sizin sitenin teması hueman’dır bende de var bu temanın dosyaları

 2. yusuf 5 years ago
  Reply

  Bütün Temaları Arayıp Tarayıp Topladığınız İçin Teşekkür Ederim.

 3. cemıl 5 years ago
  Reply

  merhabalar öncelıkle emegınız ıcın sagolun ayrıyetten olumsuz yorum yapan arkadaslar sızı zorlamıyolar ındırın dıye sonucta paylasmıslar emege saygı bence

 4. Mehmet 5 years ago
  Reply

  Film eleştiri sitesi için acaba hangi temayı kurmalıyım?

 5. volkan özdemir 5 years ago
  Reply

  bir halta yaramazki bu temalar demolar görünmüyor bile

 6. mah 6 years ago
  Reply

  Güzel temalar teşekkürler

 7. Hacamat 7 years ago
  Reply

  Teşekkürler Paylaşım için

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Trend