Yasak sitelere giriş programı

By

, Yasak sitelere giriş programıDünya’da  yasak sitelere  erişim sağlamak isteyen kişilerin bir bir hayli çok olduğunu ve milyonlarca kişinin dns ve vpn ayarlarını değiştirerek bu sitelere  erişim sağlamak istediğini inanın bende yeni yeni öğreniyorum.  Aslında  herkes  gibi bende  biliyordum ama arakamın milyonlar olduğunu  hiç tahmin bile etmiyordum çünkü  ilgi  duyduğum bir konu değildi. Tamam zararlı sitelere erişimin engellenmesine karşı  olan birisi  değilim ama bazen faydalı içerikli  sitelere  erişimde de  zorluklar  çekiyor  ve bu nedenle bu tarz  arayışlar içine  giriyoruz bazen. Çoğu  siteye  dns  ayarlarını  değiştirdiğiniz  zaman bile  erişim sağlayamıyorsunuz. Bu sorunu ortadan kaldıracak uygulamalar ve programlar mevcut. İşin kötü tarafı da bu programların çoğunun ücretli olması ve ücretiz  olanlarının da abartılı bir şekilde reklam göstermesidir. Bir tanesi hariç tabi. İşte o Uygulamalar.

Opera Vpn ile bilgisayardan yasaklı sitelere giriş

, Yasak sitelere giriş programı

Opera Vpn,  tamamen ücretsiz ve reklam barındırmayan, hem bilgisayarlar  için hem de  Android  telefonlar  için kullanılabilen sürümleri mevcut olan en iyi  hatta  mükemmel ötesi diyebileceğim bir program. Yasaklı sitelerin  tamamına erişim sağlamanıza  olanak  sağlamasıyla  birlikte  herhangi  bir dns  ayarı  da  yapmanıza gerek kalmıyor.

Öncelikle bu kısımdaki linklerden bilgisayarınız için en uygun olanı indirip kurun.

Tarayıcıyı  bilgisayarınıza  kurduktan sonra  çalıştırın, yalnız  acele  etmeyin. Henüz Vpn etkinleştirmediğinizden dolayı istediğiniz her siteye erişim sağlayamayacaksınız. Vpn etkinleştirmek için tarayıcınızı  açıp ayarlar  ikonuna  tıklayarak sola kayarak açılan pencereden en altta yazan tarayıcı ayarlarına tıklayın.

, Yasak sitelere giriş programı

Açılan sayfada soldaki menüden Gizlilik ve Güvenlik (Privacy and Security)  linkine tıklayın ve VPN’i etkinleştirin seşeneğini işaretleyin. Artık gönül rahatlığı ile dilediğiniz  her siteye sınırsız  erişim sağlayabilirsiniz.

, Yasak sitelere giriş programı

UltraSurf

, Yasak sitelere giriş programı

UltraSurf  programı da  bilgisayarlar için geliştirilmiş engelli sitelere  giriş programı. Kurulum aşamalarının detaylarını ve indirme linkine hemen alttaki butondan ulaşabilirsiniz.

Android cihazlardan yasaklı sitelere  giriş programları

Opera Free VPN – Unlimited VPN

Konumuz  aslında  bilgisayar değil android cihazlar için geliştirilmiş olan Vpn uygulamalarıydı. Hazır paylaşmışken bilgisayar için olanını da paylaşayım dedim sizlere. Hem bilgisayarlar için hem de akıllı telefonlar  için geliştirilen programların çoğunda  bildiğiniz  gibi ya reklamlar  aşırı  oluyor  yada ücretli oluyorlar. Opera tarayıcısında  böyle bir durum söz konusu değil ayrıca telefona yüklediğiniz  bir tarayıcı  değildir. Sadece arkaplanda vpn yi etkinleştiren bir programdır.

, Yasak sitelere giriş programı

Hotspot Shield Free VPN Proxy

, Yasak sitelere giriş programı

SuperVPN Free VPN Client

, Yasak sitelere giriş programı

Zenmate

, Yasak sitelere giriş programı

Sizin için gerekli olan programlar  bu kadar. Daha  fazlası hatta yüzlercesi de var ama telefonlar  için en iyi  olanları  bunlar. Ha bir de ilk paylaştığımız  tarayıcıdan Güvenlik ve gizlilik ayarlarını yaparak sınırsız  sansürsüz  internetin tadını  çıkarmanıza yarayan Opera var  tabiki. Sınırsız ve özgür bir internet kullanmanız dileğiyle 🙂

Bunlardan birini kullanmak istemiyorsanız eğer alttaki dns adresi en güncel ve en hızlı olanıdır.

(209.244.0.3 – 209.244.0.4)

Arama sorguları:

 • yasaklı sitelere giriş programsız
4 Comments
 1. Aygül 2 years ago
  Reply

  Dns ayarlarını değiştirerek bağlanamadığım bütün sitelere şimdi bağlanabiliuorum teşekkürler.

 2. Mustafa 2 years ago
  Reply

  Opera vpn dışındakiler tam çalışmıyor. En etkili olanı sadece Opera vpn ayrıca açmadığı site yok.

 3. Servet 2 years ago
  Reply

  Opera hariç hepsi reklam dolu reklamlar yüzünden bile olsa indirmeye değmezler.

 4. ali 3 months ago
  Reply

  nasıl dns ayarını degiştiriyonuz

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Trend