10+ jQuery Lightbox/Modal Eklentileri

By

Bu listede websitenizde bulunan resimlerin yeni sekmede açılmasını engelleyip aynı sayfada kullanıcıların resimleri tam boy incelemelerine olanak sağlayan ve ziyaretçilerin bazı işlemleri yapabilmesi için başka sayfaya yönlenmesine  neden olan sayfaları modal çerçeve  içinde açan eklentiler bulacaksınız. Modal çerçeve yardımıyla sitenize eklediğiniz bir linke tıklandığında küçük bir çerçeve içinde video, resim yada başka bir sayfa çağırma işlemini yapabilirsiniz.

1.  YenoBox

YenoBox

 

2.  PopDown

PopDown

 

3.  FancyBox

FancyBox

 

4. Lightbox

LightBox

 

5. Vex

Vew

 

6.  PortBox

portBox

 

7.  Pop Easy

popEasy

 

8. Magnific Popup

Magnific-Popup

 

9. Super Box

SuperBox

 

10. SwipeBox

SwipeBox

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 4.41 out of 5)
Loading...


6 Comments
 1. yunus özbek 5 years ago
  Reply

  Kardeş emeğine sağlık çok güzel bi site yapmışssın çok farklı uygulamaları bir arada bulabilme imkanına sahip oluyoruz sayende, yorum yapmayı hiç sevmeyen birisiyim, ama bu koleksiyonlara teşekkür etmemek çok büyük ayıp olurdu teşekkür ederim.

  • Ali 5 years ago
   Reply

   Yorumun için teşekkürler @Yunus. Yorum yapılmayınca ben burayı pek faydalı bulmuyorum kendimce. Hatta az önce siteyi kapatmayı bile düşünüyordum. Faydalı olsaydı birileri mutlaka yorum yazardı diye düşünmeden tutamıyorum kendimi. Kararımı değiştirdiğin için de ayrıca teşekkürler :=)

 2. yunus özbek 5 years ago
  Reply

  🙂 kararını değiştirdiğime çok sevindim kullanıcıların %90 ında var bu yorum yapmama özellii biriside bensem.oyüzden çok fazla takılma benim film sitedm 20k hit alırken bile hiç yorum gelmiyordu sonra bende hiç yorum yapmadığımı farkettim. ellerine sağlık tekrar siten o kadar faydalı ki google’de saatlerce arama yapıp aradığını bulamama boşluğuna düşmüyor insan. google de biraz gerilemişsin o kadar ama bu bile siteni tekrar bulmamı engelleyemedi.

  • Ali 5 years ago
   Reply

   Tekrardan teşekkürler değerli yorumun için @Yunus. Google’de gerilememin sebebi siteyi baştan sona düzenlemem. Yazıların çoğunda kelime tekrarı yaptığım için Google spam zannediyordu. Dikkat ettiysen eskiden başlıkların hepsi aynıydı. En çok kullandığım jQuery, WordPress ve Css kelimelerini kısmaya çalışıyorum. Düzenleme hala bitmedi ayrıca birçok görsel Google’de kayıtlı değil hala. İndexleme bitince daha iyi olacağın düşünüyorum. Düzenlemeden sonra Alexa değerinde de bayağı bi artış oldu sitemin. Bu yüzden bu aralar yeni konu da ekleyemiyorum 🙂

 3. yunus özbek 5 years ago
  Reply

  🙂 googlede herkesin yaptıını yapma seo anlamında, özellikle program kullanma o hataya ben çok düştüm, imleme pingleme makale şu bu herkes aynısını yaparsa sıralama neye göre olacak diye düşünmedin hiç düşünsemde maddi yön ağır bastığı için 20k hitli setem 1k ya kadar dştüve bir çırpıda kapattım. adsense hesaplarım banlandı, kod yazıp hile yaptım, google uzun süre fark etmedi ama 1 gün benden kaynaklı bi hata yüzünden hesaplarım gitti. ünivi google sayesinde bitirmiştim düşün yani. nys baktım olcak gibi değil bıraktığım web işlerine tekrar başladım. siteneiyi bak hatta adsensine rbak 2 evi geçindirir iyi bakarsan. yeni konularını bekliyorum özellikle jquery konusunda.

  • Ali 5 years ago
   Reply

   Zaten bende o hataları düzeltiyorum 🙂
   Anasayfaya bakarsan Seo mağdurları diye bir başlık göreceksin. Yazıyı da bu yüzden yazdım. Ben düştüm başkaları düşmesin diye 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Trend

Hot News