50+ Ücretsiz WordPress Firma/Şirket Teması

By

41. Advertica : Daha önceleri paylaştığım premium tasarımlarda resim ayarlamak gerçekten oldukça zordu benim için. 600×350 piksellik bir çerçeve içine hem tam boyunu hem de büyük boyunu sığdırmam gerektiği için bütün bölümleri kısardım. İlk defa ücretsiz  bir örneğin 600×350 piksellik görüntüsünü hazırlarken bu kadar zorlandım. Aşağıda eklediğim resim ve gerçek görüntüsü arasında bir kaç tane eksiklik var. Tam görüntüyü sığdırabilmek için bazı gereksiz bölümleri atlamak zorunda kaldım. Flat (düz)tasarımı ile oldukça şık bir görüntüye sahip olması sorun değildi ama ana sayfadaki bölümlerin çokluğu oldukça zahmetliydi tam açıklayıcı bir resim oluşturmak için. Ayrıca sayfadaki parallax (3 boyutlu) hareketleri de gerçek görüntüsünü hazırlamaya engel oluyordu. Resimdeki büyük advertica yazısına dikkat ederseniz sliderin dahi parallax olduğunu farkedeceksiniz. Teker teker harfler beliriyor manşet bölümünde. Sayfa aşağı kaydırdıkça belli bölümlerde dikkat çekmek amacıyla koyu renkli bir resim eklenmiş ve parallax efekti eklenmiş bu resimlere.
advertica

 

42. Invert : İnanır mısınız bilmiyorum son eklediğim tasarımlar gerçekten kıskanmama sebep oluyorlar. Yine bir önceki geliştirici tarafından hazırlanmış olan Invert, aşağı yukarı aynı efektlere sahip ancak bambaşka bir görüntüye sahip.
invert

 

43. Irex : Şu ana kadar hep kurumlar için kullanılabilecek tasarımlar paylaştık. Gel gör ki moda sektörü ve modellik üzerine olan kurumlar da var. Bu listedekilerin tamamından farklı olarak top model tanıtımı ve kurumunuz hakkında bilgiler sunabileceğiniz bir yapıya sahip. Hem arka planda değişen slider hemde manşet bölümünde değişen zaman ayarlı slidere sahip olmasından dolayı resimler daha ön planda görünüyor. Ayrıca portofolyo sitelerinde de kullanabilmeniz mümkün.

irex

 

44. BizNez : Dört farklı şablon özelliği ile hastahane, kariyer ve daha değişik kurumlar tarafından da kullanılabilir tasarıma sahip. Tam olarak ne için var olduklarını detaylı bir şekilde incelemediğim M.E.B. onaylı sertifikaları veren kuruluşlar için aşağıdaki görmüş olduğunuz tasarımın resmi oldukça idealdir. Aynı şekilde hastahaneler için olan bir demosu da var. Her dört demoyu aşağıdaki demo butonuna tıklayarak  inceleyebilirsiniz.

biznez

45. Alhena
Athena

46. Interface 2014’ün mayıs ayında çıkmış olan ve mükemmel bir tasarım. O kadar yeni ki henüz oy bile alamamış. Mouse bölümlerin üzerine geldiğinde  diğerleri gibi çerçevenin renk değiştirememesi biraz kötü olsa da sanırım kendinize göre düzenleyeceğiniz için  fazla bir problem yaratmaz diye düşünüyorum.

Interface

47. Tatva Lite : Custom ile Css kodları aktarma, hazır dil düzenleme dosyası, mobil cihazlarla uyumlu, dinamik bileşen alanları, anasayfa için hakkımızda, biz kimiz gibi kutuların düzenlenmesi gibi birçok seçenek bulunuyor.
tatva

48. Health Center : Geliştirici sitesinde örneğin demosuna ulaşamadım.

sağlık hastahane

49. Minima Lite
minima lite

50. Circumference Lite

Circumference Lite

Arama sorguları:

 • ücretsiz firmanı tanıt


30 Comments
 1. Kurumsal firmalar için cidden kaliteli temalar ayıklamışsınız. Ellerinize sağlık. 🙂

 2. bulut 3 years ago
  Reply

  bunların hepsi aynı, renkler ve menünün yeri değişince farklı tema olmuyor.

 3. Hediyelik Eşya 3 years ago
  Reply

  Elinize sağlık.

 4. Mermer Ürünler 2 years ago
  Reply

  kurumsal firmalar için güzel örnekler var. Elinize sağlık, başarılar

 5. kilit satiş 2 years ago
  Reply

  çok teşekkürler

 6. emeğinize sağlık, güzel bir derleme olmuş

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Trend