50+ Ücretsiz WordPress Firma/Şirket Teması

By

31. Impulse
Impulse

 

32. Flat Theme – Tam anlamıyla bu şablonu yükleyebileceğim bir kategori yok. Çünkü multi-purpose yani çok amaçlı olarak tasarlanmış. Portfolyo, kurumsal, blog, magazin, medya, kişisel her türlü site içeriğine uygun.

Flat Themes

 

33. Fizz


Fizz

34. Eclipse

Eclipse

35. Itek : Gün geçmeden yep yeni tasarımlar oluturuluyor dünya üzerindeki WordPress geliştiricileri tarafından. Hem kurumsal hem de e-ticaret olarak kullanabileceğiniz görüntüsü sayesinde  çok amaçlı sayılabilecek nitelikte bir tasarım. Sepete ekleme bölümü sayesinde kullanıcılarınız sepetinde ne kadar ürün biriktiğini ve ne kadar ücret tuttuğunu anında görebilecekler. Zulfikar Nore tarafından hazırlanmış olan Itek temasını aynı zamanda e-ticaret desteklediği için e-ticaret temaları listesine de ekledim.

itek

 

36. Katch Katmandu

Catch Kathmandu

 

37. Alexandria : Ücretsiz versiyonun demosunu bulamadığımdan dolayı mecburen sadece download butonunu eklemek zorunda kaldım. Aslında eklemeyecektim bu listeye ama 2014 yapımı olduğu halde  çok kısa bir sürede  175.000 defa indirilmiş olması çok iyi bir örnek olduğu anlamına geliyor. Sanırım demosuna bakmadan denemenizde fayda var.

alexandria

 

38. Spacious : Bu yeni tasarımları gördüğümde sanki tasarımcılar arasında bir rekabet varmış gibi hissettim. Premium sayılabilecek nitelikte olan ücretsiz örnekler hazırlayıp, premium versiyonlarına bir kaç tane fazladan özellik ekleyerek daha çabuk yayılmasını sağlamak gibi. 2014 yılına yeni eklenmiş olan bu mükemmel tasarımlar gerçekten az bulunur.

spacious

 

39. Radiate

radiate

40. Marketer : Renkleri çok fazla hoşuma gitmemiş olsa da zevkler ve renkler tartışılmaz sözünü benimseyerek buna da bir şans vermek istedim belki beğenenler olabilir diye. Aslında dizaynı fena değil ama sol tarafta bulunan yazıların arka plan rengi oldukça kötü göründüğü için hoşuma gitmemişti. Kendinize göre artık evirip çevirirsiniz renklendirmelerini.

marketer

Arama sorguları:

 • ücretsiz firmanı tanıt


30 Comments
 1. Kurumsal firmalar için cidden kaliteli temalar ayıklamışsınız. Ellerinize sağlık. 🙂

 2. bulut 3 years ago
  Reply

  bunların hepsi aynı, renkler ve menünün yeri değişince farklı tema olmuyor.

 3. Hediyelik Eşya 3 years ago
  Reply

  Elinize sağlık.

 4. Mermer Ürünler 2 years ago
  Reply

  kurumsal firmalar için güzel örnekler var. Elinize sağlık, başarılar

 5. kilit satiş 2 years ago
  Reply

  çok teşekkürler

 6. emeğinize sağlık, güzel bir derleme olmuş

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Trend