Mintik posted
4 year ago

Android Vegas Gangsteri Oyunu

Geçenlerde  youtubede takılırken GTA5 android  telefonlara nasıl yüklenir, nasıl oynanır gibi başlıklarla açılmış bir kaç tane videoya denk geldim ve izlediğimde yalan olduğunu fark etmem çok sürmedi. Sadece ufak çocukları kandırmaya yetebilecek derecede videolar olsa da çocuklara büyük bir heves vermekle birlikte büyük bir hayal kırıklığı da yaşatan videolardı bana göre. Bundan dolayı buradan youtuber arkadaşlara seslenmek istedim. Lütfen çocukların umutları ile oynamayın!

Ertesi gün hemen yanımda yeğenim oturmuş tabletten Gta benzeri bir oyun oynuyor. Ben de  meraktan sordum.

+İbrahim Gta mı oynuyorsun?

-Hayır amca vegas gangamstyla oynuyorum.

+Ney oynuyorsun?

-Gangamstyle amca.

Allah Allah şaşırdım bi an. Gta mı değil mi çözemedim. Oyuna dalmış dilinden de pek bir şey anlaşılmıyor. Baktım olacak gibi değil Google Play sitesinden Vegas yazdım ve karşıma Vegas Gangsteri çıktı. Gta serisinin oyunlarını bilmeyeniniz yoktur. Polisleri öldürüp silahlarını alma, arabaları çalma, polislerden kaçma, suda yüzme, şehrin her tarafını dolaşma vs. Gta oyununda olan herşeyin var olduğu bir oyun. Tabiki de yapsa yapsa bunu ilk Gameloft şirketi yapar. Rockstar Games bu konuda oldukça geride kalmış hatta Playstation, Xbox konsollarında önder olsa bile akıllı telefon sektörüne henüz adım atmamış olması ve Gameloft gibi bir şirketin onlardan önce davranmış olması kendileri için biraz kötü olacak gibi  görünüyor.

Gta haritaları genelde San andreas olsa da Vegas Gangsteri harita olarak Los Angeles şehrini seçmiş. Symbian işletim sistemli telefonlar çıktıktan sonra Geliştirilen Asphalt oyunundaki başarısıyla oyun dünyasında yerini alan Gameloft bu başarısını Android ve ios cihazlarda da sürdürmeye devam ediyor. Asphalt serisindeki grafikler ve oyun kalitesinin mükemmelliğini de bilmeyeniniz yoktur mutlaka. Gta oyunu da arabalar üzerine olduğundan benzerini yapsa yapsa Gameloft yapar ve çok da kaliteli yapar bana göre. Geliştirdiği oyunların grafikleri çok iyi olduğundan oyunlarının da boyutu bir hayli yüksektir. Vegas Gangsterinin boyutu 2GB civarı sanırım ve 7 farklı karakter bulunuyor. Her bir karakter farklı becerilere sahip. Vegas Gangsterini indirip kurmadım yalan olmasın. Yeğenim tabletinden izlediğim kadarıyla ve izlediğim videolardaki bilgiler kadarını anlatıyorum sizlere.

Burdan oyunun videosunu inceleyebilirsiniz. Belki bir GTA4 yada GTA5 kadar mükemmel grafiklere sahip olmayabilir ama GTA San Andreastan daha iyi grafiklere sahip olduğunu söyleyebilirim. Telefonlar için yeteri kadar iyi grafiklere sahip olduğunu düşünüyorum ama ilerleyen zamanlarda gelişen teknolojiyle daha güçlü telefonlar üretilirse tabiki daha iyi grafiklere sahip sürümlerinin de çıkacağına inancım yüksek.

Google play link

Gangstar vegas Apk indir

Vegas Gangsteri nasıl indirilir?
Gangstar Vegas kac gb?
Vegas Gangsteri online oynanır mı?

Mintik is curious about your thoughts. Add a comment
Did you know that members who log in don't see ads?
Sign in with E-mail