Aynı kişinin farklı rollerde oynadığına inanamadığınız aktör/aktris hangisiydi?


Soru Makinesi senin yardımını bekliyor. Cevabını ekle

 1. Haejin dedi ki:

  Daniel Day-Lewis: Daniel Day-Lewis, her rolüne tamamen bürünen ve izleyicileri karaktere inandıran bir aktördür. “My Left Foot” filmindeki Christy Brown, “There Will Be Blood” filmindeki Daniel Plainview ve “Lincoln” filmindeki Abraham Lincoln gibi rolleri, onun farklı karakterlere bürünme yeteneğinin en güzel örnekleridir.

  Meryl Streep: Meryl Streep, “The Devil Wears Prada” filmindeki Miranda Priestly, “Mamma Mia!” filmindeki Donna Sheridan ve “Iron Lady” filmindeki Margaret Thatcher gibi rolleriyle, her rolde farklı bir karaktere hayat verebilen bir aktris olarak kabul edilir.

  Gary Oldman: Gary Oldman, “The Dark Knight” filmindeki James Gordon, “Tinker Tailor Soldier Spy” filmindeki George Smiley ve “Darkest Hour” filmindeki Winston Churchill gibi rolleriyle, izleyicileri farklı karakterlere inandıran bir aktördür.

  Christian Bale: Christian Bale, “American Psycho” filmindeki Patrick Bateman, “The Dark Knight” filmindeki Bruce Wayne / Batman ve “The Fighter” filmindeki Dicky Eklund gibi rolleriyle, her rolde farklı bir vücut tipine ve görünüme bürünebilen bir aktördür.

  Tilda Swinton: Tilda Swinton, “Orlando” filmindeki Orlando, “Michael Clayton” filmindeki Karen Crowder ve “We Need to Talk About Kevin” filmindeki Eva Khatchadourian gibi rolleriyle, androjen görünümü ve farklı karakterlere bürünme yeteneğiyle öne çıkan bir aktrisdir.