emlak real estate

Sanırım emlak işleri ile  uğraşan yada bu tarz  işlerle  uğraşan kişiler  için ücretsiz  olarak yapılmış ve  ücretsiz olarak dağıtılan tek Wp şablonu  bu oluyor.  Bu tarz  örnekleri  o kadar çok aramama rağmen bulamadım bir  türlü. Premium olanları  vardır  elbette. Gerçi şu anki  hali ve  özelliklerine bakılınca premium  olanlarından eksik kalır  bir tarafı yok.

Biraz  kod  bilginiz var  ise evirip çevirip farklı amaçlarla da kullanabilirsiniz  diye  düşünüyorum. Aslında biraz  bunun üzerine uğraştım. Amacım bunu mobil telefonların tanıtımını  yapabileceğim bir site üzerinde  kullanmaktı. Cep telefonları, Araba alım satım hatta sahibinden.com benzeri  bile yapılabilir bu şablon özellikleri ile. Sahibinden.com biraz abartılı oldu  onun için daha fazla özellik gerek. Yine de  küçük çapta benzeri yapılabilir  sanırım.

Genelde  isimleri  yazının başında  söylerim ama ara sıra unutabiliyorum.  Bahsettiğimiz  şablonumuzun  adı Avenue.   Avenue ile  yönetim paneli  üzerinden  sadece banner  reklamlar   ve  şirket  iletişim numaraları haricinde başka bir  ayar  yapılamıyor. Bir  emlak şablonu  olarak ise  kısa yoldan bir evin bulunduğu  ili, fiyat aralıklarını, metrekare aralıklarını, oda sayısını, satılık, kiralık, yada  ev tipi (Apartman, müstakil, arazi, işyeri, villa vs.) gibi  seçeneklerini belirleyebiliyorsunuz. Bu sayede  emlak  arayan kişi  kendi  bütçesine yada isteğine göre  kategoriden  bir seçim yapar  o  seçime uygun evler  ana sayfada  sıralanmaya  başlar.  Ziyaretçilerin istediklerini  en kolay şekilde  bulabilmeleri konusunda  gayet  başarılı.


Ali senin düşüncelerini merak ediyor. Bir yorum yaz

  1. Emre Aksakal dedi ki:

    Sayın Web Yöneticim gerçekten çok başarılı bir site tasarımı yapmışsınız. Harika Görünüyor ve kullanımı oldukça kolay .
    Kendi web sitemde kullanmayı düşünüyorum olağanüstü bir tasarım ellerinize sağlık . Başarılarınızın devamını dilerim.