Konu başlığı çağırma the_title()

wordpress get the title baslik cagirma kodu Konu başlığı çağırma the_title()

Yine uzun bir aradan sonra tekrar heveslenip içerik yüklemeye başlayacağım diye yüklendim siteye. Aklımda olan bir seriyi sırayla paylaşmak istedim burada. Belki hepsini buraya olduğu gibi aktarsam daha mantıklı olacak ama ben tek tek eklemeyi tercih ettim. Özellikle tek tek WordPress php kodları arayan kişiler için daha iyi olacağını düşündüğüm için bu yöntemi uyguluyorum aslında. Bir ara heveslenip kendime özel bir tema yapayım derken bitirme aşamasında bazı durumlar yüzünden vazgeçtiğimden dolayı kullandığım kodları da burada sırayla paylaşırım artık.

WordPresste başlık çağırma fonksiyonu

Kullanımı oldukça basit olan bir kod arkadaşlar ve bu seride paylşacağım kodların hepsi aynı basitlikte olup eklediğiniz yerde kullandığınız koda ait bilgi çıkacaktır temanızda.

<?php the_title() ?>
2
Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2021-09-12 tarihinde yayınlandı,Toplam 671 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...