TriplePanelImageSlider – 3 Boyutlu farklı bir tasarım

TriplePanelImageSlider Yine  tympanus sitesi  tarafından hazırlanmış mükemmel  bir örnek  daha.  Mary Lou  tarafından Css3  ve jQuery kullanılarak ahzırlanmış  olan  bu 3 boyutlu örneğin en güzel tarafı  3d görünümün dışında mousenin sağ ve sol taraftaki paneller üzerinde gezdiği  anda panellerde  olan hareketlilik.

Bir  websitesinin manşet alanında kullanmakiçin biraz büyük görünsede kullanmaya  değer bir silayt  örneği diye  düşünüyorum.  Örneğin resmini ilk gördüğüm anda slayt  işleminde panellerin tamamen döneceğini zannediyordum ama  öyle birözelliği  yok malesef. sağ ve  sol  ok işaretlerine tıkladığınızda her panelde  birbirinden bağımsız olarak  slayt işlemi gerçekleşiyor.

Demo örneğinde  toplamda 5 adet  resim kullanılmış.  Sağ ve sol  panellerde bulunan resimlerdeaçıklama görünmüyor. Her slayt geçişten sonra  orta  kısma yerleşen resim hakkında açıklamalar  görünüyor.

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2021-06-29 tarihinde yayınlandı,Toplam 769 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...