Ali @mintik
28 Haziran 2021 1:26

Pressimo

Pressimo

Uzun bir süreden sonra ücretsiz bir wordpress temasını  tanıtma  fırsatı oldu  sonunda. son günlerde jQuery ve Css konularına yaptığım ağırlık nedeni ile pek  Wordpress  araştırma fırsatım olamıyordu sizler için. Ara  sıra tesadüfen bulduklarımı da tanıtmaya  değmez  deyip  geçtim bu zamana  kadar.

Kendimce  bir daha  böyle  mükemmel tasarlanmış  ücretsiz  bir tasarıma  rastlayamayacağımı düşünmüyordum. Sanki git  gide tasarımcılar  premium içerik üretmeye yöneliyor gibi  bir  hisse  kapıldım ama neyseki  halen  de ücretsiz şablonlar yayınlayan tasarımcılar  var.

Magpress  sitesi  tarafından hazırlanmış olan Pressimo tamamen premium özelliklerle  donatılmış. İçinde +500 tane  Google  font barındıran Pressimo  sınırsız  renk  özeliğine de sahip.

Bütün tarayıcılar  ve cihazlar  için esnek  yapıya  sahip olduğu  için her cihaz ekranında düzgün bir şekilde görünüyor.  Demo  sayfasında  tarayıcınızın boyutunu küçülterek tasarımda  olan değişiklikleri  gözle  görebilirsiniz.

Pressimo’da  sosyal  ağ bağlantılarını  kullanmak için eklenti  yüklemenize de  gerek yok. Pressimo ile kurulu  bulunan Facebook, Twitter  gibi +100 tanede  sosyal  paylaşım sitesi linki  bulunuyor.

Başlıkta  blog  magazin  diye bahsettim ama Pressimo her  türlü  siteler  için kullanılabilecek şekilde  tasarlanmış. Şu an için elimde vazgeçemediğim wp şablonu  olmasaydı eğer kesinlikle Pressimo’yu kullanırdım. Hem  websitesi  üzerinden para kazanmak isteyenler içinde  hazır  reklam  alanlarıda bulunuyor. 728×90, 468×60,  300×250,336×280  gibi  reklam alanlarını  yönetim panelini  üzerinden kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Pressimo hakkında  anlattıklarımın tamamını kolaylıkla  yönetim paneli   üzerinden düzenleyebileceğiniz için  kullanımı çok  kolaydır. Yapmanız gereken sadece Pressimo dosyalarını indirip etkineştirdikten sonra  yönetim paneli  seçeneklerinden siteniz için gerekli ayarları yapmak.

 

Bu Yazıyı Paylaş

1 yorum "Pressimo"

 1. huseyin dedi ki:

  Pressimo wordpress temasi seo eklentisi eklenrse oluyr mu acaba. Yoksa seo uyumlu mu ztn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜYE GİRİŞİ

Arkadaş ekleme, özel mesaj, kişisel yazı paylaşmak için siteye giriş yapın

Şifremi unuttum? Kayıt Ol!
 • Ali:

  Eskiden paralı değildi. Herhalde popüler olunca paraya yönelmişler....

 • Bozkurt:

  Bu uygulama paralı ama...

 • Ali:

  Pardon Yuyyu olacaktı...

 • Ali:

  Tamam yuyu da olsun :)...

 • Arkadaşlık Uygulaması:

  Yuyyu Online Arkadaşlık Sitesi – Sohbet Et ve Yeni İnsanlarla Tanış Yuy...

 • Araç çubuğuna atla