Bootstro.js – Fb benzeri yeni tasarım tanıtma

Bootstro.js

Bootstro  Steve Tran  tarafından web sitesi  içindeki  bölümleri  aşama  aşama kullanıcıya  tanıtmak amacıyla  geliştirilmiş bir jQuery uygulamasıdır.  Sanırım  hemen hemen herkesin facebook üzerinden mutlaka  karşılaştığı  bir özelliktir bu. Facebook  yeni sürümlere  geçtiği  zaman kullanıcılarına yeni  sürümle  beraber  gelen özellikleri  tanıtmak için bu tür  örnekler  kullanır  genelde.

Karmaşık bir  site  içeriği  demeyelim de  site  görüntünüzü güncellediğiniz zaman kullanıcılarınızın  yeni tasarıma  ve yeni özelliklere  kolayca alışabilmesi için kullanabileceğiniz  bir uygulamadır Bootstro eklentisi.  Kullanıcı  ileri geri butonları  yardımıyla kolayca  yeni özellikelr arasında gezinebiliyor ve bu gezinti  sırasında görüntülenen bölüm hariç  arkaplanda hafif  bir  kararma  etkisi oluşuyor.

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2021-06-06 tarihinde yayınlandı,Toplam 728 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...