Seurat.js

Seurat.js

SeuratJS eklentisi bu  sitede sürekli görmeye alışık olduğunuz  jQuery  eklentilerinden  biri  değil Raphaël javascript kütüphanesi için Greg Smith tarafından hazırlanmış bir  eklentidir. SeuratJS eklentisi  resimlerinizde noktalı  animasyonlar  oluşturabilmenize  yarayan bir eklentidir. Bana  göre  animasyonları biraz  mantıksız  gibi  geldi. Kim  orjinal  resmin üzerine  tıklayıpta  noktalı görünmesini isterki?

Demo sayfasında  birkaç  farklı örnek bulunuyor. Örnek resim efektleri  resimler tıklandıktan sonra  devreye  giriyor. Her resim için farklı  animasyonlar  düzenlenmiş  ilk resim hariç direk noktalı görünüme geçiyor. Bana en makul  geleni eklenti sayfasında bulunan noktalı  resim. Aslında  fenada  görünmüyor. Kişisel sitelerde bu tip  efektler kullanılarak  göze  baya hoş gelen kişisel fotoğraflar  paylaşılabilir. Zaten birçok geliştiricide kişisel sitelerinde  bu tip resimler kullanıyorlar.

 

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2021-06-05 tarihinde yayınlandı,Toplam 824 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...