Ali @mintik
4 Haziran 2021 13:27

Camera.js

Camera
Camera   Manuel Masia  tarafından geliştirilmiş mükemmel özelliklere sahip bir  slayt galeri  uygulamasıdır. Tarayıcıya  duyarlı  galeri örneğinde  resimler  arası slayt  işlemi  sırasından birbirinden farklı  ve  göze  hoş  gelen geçiş  efektleri gerçekleşiyor. İsterseniz  galerinin altına galerideki olan resimlerin küçük resimlerini ekleyebilir  yada küçük seçilebilir nokta biçiminde tıklanabilir alanlar  kullanarak resimler  arası geçiş işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

jQuery Camera   ile hazırlanmış birbirinden farklı birkaç tane  galeri örneği bulunuyor.  Mouse resimlerin üzerine  geldiğinde sağ ve  sol tarafta  oklar  beliriyor ve bu oklar yardımıylada  resimler  değiştirilebiliyor.  Bunun yanı  sıra  play ve  stop  butonlarıda var  galeri örneğinin.  Otomatik  slayt esnasında  sağ üst köşede  küçük  bir  daire  biçiminde  yükleme ikonu belirerek yüklenmeye  başlıyor  ve  yüklenme işlemi  bittikten sonra bir sonraki resme  slayt  geçiş yapılıyor.

Bununla hazırlanmış olan galeri  örneği  gördüğünüz  gibi  eksiksiz olarak hazırlanmış.  Aklınıza gelebilecek  her  türlü özelliğe  sahip.  Unuttuğum bir diğer bölüm indireceğiniz örnekler  içinde  bir de tam ekran galeri  örneği de  bulunuyor. Facebook benzeri  tam anlamıyla  ekranı kaplayan bir  galeri  değil  ama tarayıcının tamamını kaplayabilen bir  örnek.

 

Bu Yazıyı Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜYE GİRİŞİ

Arkadaş ekleme, özel mesaj, kişisel yazı paylaşmak için siteye giriş yapın

Şifremi unuttum? Kayıt Ol!
 • Bozkurt:

  Bu uygulama paralı ama...

 • Feraz:

  Thanks...

 • Ali:

  Pardon Yuyyu olacaktı...

 • Ali:

  Tamam yuyu da olsun :)...

 • Arkadaşlık Uygulaması:

  Yuyyu Online Arkadaşlık Sitesi – Sohbet Et ve Yeni İnsanlarla Tanış Yuy...

 • Araç çubuğuna atla