Ddscrollspy

Ddscrollspy

Ziyaretçilerin çok  uzun olan sayfaları  daha  rahat incelemeleri  için Dynamic Drive sitesi  tarafından hazırlanan  bir çalışma. Bir çok sitede mutlaka görmüşsünüzdür  menü butonlarına tıklandığında buton ile ilişkilendirilmiş  ollan bölümedoğru sayfa otomatik  slayt işlemni  gerçekleştiriyordu. Ddscrollspy uygulamasının kullanım amacıda sadece  bunun içindir. Ddscrollspy ile beraber çok kolay bir şekilde portföy  sitesi oluşturabilirsiniz. Tek ihtiyacınız  olan biraz tasarım bilgisi. Dynamic Drive sitesi genelde tasarıma değilde örneklerin işlevine  önem veren bir site ve  hiç bir zaman tasarım için zaman kaybetmeyen bir  site.  Gerekli  animasyonlarını  oluşturur  ve tasarımınıda  kullanıcıya  bırakır.

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2021-05-21 tarihinde yayınlandı,Toplam 643 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...