RunScore – Kronometre uygulaması

RunScore

RunScore, yanhaijing tarafından yapılmış bir çalışmadır. Tam  olarak ne için geliştirildiğini  anlamamakla  beraber  nerelerde  kullanılabildiği  hakkındada pek  bir  fikir sahibi  değilim.  Zaten geliştiricide  pek bir  açıklamada  bulunmamış zaten. Aklıma tek gelen şey ise  bu eklentiye sayaç demek. Başlığı uydurabildim mi  uyduramadım mı bilmiyorum ama yinede RunScore  uygulamasını  sitesinin bir köşesine ekleyecek kişiler  olacağına  eminim.  Cinsiyetini  bile tespit  edemediğim geliştirici  arkadaş böyle bir örnek için uğraşmısa  eğer sitesinde  kullanmak için uğraşacak kişilerde  olacaktır elbet.  Kullanacak kişiler  ne  tür eserlerde kullandığını burada  yorum olarak paylaşırsa sevinirim. Hiç olmazsa ne işe yaradığını anlamış olacağım.

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2021-05-19 tarihinde yayınlandı,Toplam 675 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...