Infimag

InfimagInfimag   Magpress  tarafından Wp  kullanıcıları için hazırlanmış  olan premium  özelliklerle  donatılmış  ve tamamen ücretsizdir.  Yönetim panelinden bir çok  şablon  ayarını  kolaylıkla  yapabilirsiniz. Kişisel bloglar, teknologi blogları, magazin ve dergi siteleri gibi  daha birçok  site üzerinden kullanabilir görüntüye sahip. 

Yönetim Paneli  Seçenekleri

 1. Logo  ve Favicon ekleyebilme
 2. Arkaplan desenini  değiştirebilme (8 farklı desen)
 3. Konu başlıkları, yazılar ve navigasyonlar  için farklı yazı stilleri ayarlayabilme (Google  fontlar dahil tahmini 200’ün üzerinde  farklı yazı stili  bulunuyor. Saymak  çok  sıkıcı  geldi  bana. Merak edipte  saydıysanız yorum olarak belirtin :D  )
 4. Slayt  ayarlama
 5. Sidebar  kategori ayarlama (Ayarladığınız  kategoriler  sidebar kısmında  görünecektir. Bu kısımda  sidebarda bir kategoriye  ait kaç tane  yazının görüntülenebileceğini  ayarlayabilirsiniz.)4
 6. Google  adsense (Hazır  alanlar)
 7. Analytics (Google yada başka  bir analytics  hesabının kodunu ekleyebiliyorsunuz)
 8. Hazır  banner reklam  alanları
 9. Sosyal  ağ iconları (Facebook, Twitter, Rss, Linkedin, Google Plus)

Bileşenler

 1. İnfimag – Recent Comments (Son yorumlar.  Kaç tane yorum gösterileceği  ve  avatarın gösterilip gösterilmeyeceğini ayarlayabiliyorsunuz)
 2. İnfimag – Twitter (Twitter sayfanızda  son yayınladığınız twitlerin  sitenizde  yayınlanabilmesini  sağlayabiliyorsunu.)
 3. İnfimag – Most Comments (En çok yorumlanan  sayfalarınızın sidebarda  görüntülenmesini sağlar)
 4. İnfimag – Flickr  (Flickr  id  ve  gösterilecek resim adedini belirledikten sonra  sidebarda  flickr  resimleriniz  yayınlanmaya başlayacak.)

Bileşen Alanları

 1. Tabbed Sidebar
 2. Right Sidebar
 3. First Footer Widget Area
 4. Second Footer Widget Area
 5. Third Footer Widget Area
 6. Fourth Footer Widget Area

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2021-05-08 tarihinde yayınlandı,Toplam 1573 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...