Canyon

CanyonKişisel bloglar, magazin ve özellikle de dergi  siteleri  için olduka  kullanışlı WordPress Canyon teması. Yönetim paneli  üzerinden hazır  adsense  alanı, 125×125 reklam  alanları  ve  anasayfada  duran slayt  ayarından başka  birde  sitenin  rengini  ayarlayabilmeniz  mümkün. Beş  farklı (mavi, kırmızı, kahverengi, saks,yeşil) renk seçeneği ile kolay bir şekilde sitenizin rengini  değiştirebilirsiniz.

Bileşen Alanları

  1. Homepage Left (anasayfada solda)
  2. Homepage Right (anasayfada sağda)
  3. Sidebar (bütün sayfalar  için geçerli  ve sağ tarafta)
  4. Footer (sayfanın en altında)

Dört  farklı bileşen alanı ile beraber  Wp Canyon şablonu  ile  birlikte  yüklenen bir de  özel  bileşen  bulunuyor. W2F Featured  Widget  adındaki  bileşen  herhangi  bir kategorideki  yada  bütün kategoriler  dahil  son yazılarınızın gösterilebileceği bir  bileşen. İsterseniz  sıralanacak olan konu  sayısınıda  kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2021-05-04 tarihinde yayınlandı,Toplam 839 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...