Kobeto

13Okunma
1 Yorum

KobetoMagPress  sitesi tarafından  hazırlanan  premium özelliklerle donatılmış  olan   ücretsiz  gri renkli bir Wp magazin  şablonu  Kobeto.  Yönetim paneli üzerinden  aklınıza  gelebilecek  her  türlü  ayarlamayı  yapabileceğiniz kolaylıklar sunuyor  size. Bunlar;  yönetim paneli  üzerinden banner ekleme  silme, favicon  ekleme  silme, konu başlıklarının yazı  stillerinideğiltirebilme, slayt konularının yazı stillerini  değiştirebilme, konu  içeriklerinin  yazı stillerini değiştirebilme,   analytics  kodu  ekleme bölümü, sidebarda kullanabileceğiniz  özelikli kategoriler, sosyal  paylaşım ağlarını (facebook, twitter, google plus, rss, linkedin, youtube) kendinize  göre  uyarlayabilme ve  hazır  adsense  alanları ile  çok kolay bir şekilde  adsense  reklamlarını  yayınlayabilme gibi  kolaylıkları  bulunuyor  Kobeto’da.

Kobeto’nun   sağ  tarafına bir  bileşen  alanaı  ve  footerde dört  tane  birbirinden bağımsız bileşen alanı bulunuyor. Ayrıca Kobeto’yu  ile birlikte bir kaç tane de bileşen (widget) yükleniyor sitenize.

  • Kobeto Twitter Bileşeni : Bu  bileşen  Twitter’daki paylaşım  akışınızın web sitenizde  yayınlanabilmesini  sağlıyor.
  • Kobeto Flickr  Bileşeni : Flickr üzerinde bulunan  resimlerinizi  sitenize  yayaınlayabilmenizi  sağlıyor.
  • Kobeto Most Comment Bileşeni :  En çok  yorum  alan  yazılarınızın listesini  gösteriyor.
  • Kobeto Recent Comment Bileşeni : En son yorumlanan yazılarınızın  listesini  gösteriyor

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2021-04-29 tarihinde yayınlandı,Toplam 1280 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(1 Yorum)
Yükleniyor...
Cengiz Yorumcu LV.1
2014-03-04 19:03:16 回 Yanıtla

Teşekkürler çok işime yaradı.