Ali @mintik
21 Nisan 2021 1:27

SnapWire

Uzun bir zaman boyunca  kullanabilmek kısmet olmadı ama  hala  düşünüp  duruyorum acaba bu SnapWire Wp şablonuna  geri dönsem mi diye.  Bir başka  sitede  gördüğüm için kullanmaktan vazgeçtiğim.  Gerçekten SnapWire’nin tasarımına bakmak  bile  hoşuma gidiyor doğrusu.  Bir haber  yada magazin sitesinde kullanılması için olması gereken her şeyi  kendi  içerisinde barındıran SnapWire’ye  bana  göre premium demek  çok çok  az  gelir.   Yönetim panelinden yapmak  istediğiniz  aklınıza  gelebilecek her türlü   ayarlamanın bulunduğu  bir  bölümü  de bulunuyor.

Sitede  resim  paylaşmadığım için pek bi  işime yaramayan multimedya  bölümü  içerisinde görsel yayınlarınız  için ayrı  ayrı  multimedya kategorilerini  oluşturabileceğiniz bölüm sayesinde  görselleri WordPress blogta  paylaşmak yazı yayınlamak kadar  kolay.

En popüler  ve  en çok  kazandıran adsense reklam boyutları  ve bölgeleri  şablon içerisinde  önceden hazırlanmış bulunuyor ve  tek yapmanız  gereken reklam kodlarınızı  alıp bu hazır alanlara yerleştirmek. Bunun yanı  sıra Google Analytics yada benzeri bir  sitenin izleme kodunu da şablon içerisine entegre edebiliyorsunuz.

Hemen  hemen hertürlü sosyal paylaşım sitesine ait  sosyal paylaşım butonlarını kişisel sosyal paylaşım ağları üzerinde oluşturduğunuz  hesaplar için kullanabileceğiniz iconlar  ve Flickr desteği yani Flickr üzerinden resim çekip sidebarda gösterme desteği de bulunuyor.

Genel  ayarlar  bölümünde  site  logo, site  icon, rss  url,  ziyaretçiler için feedburner abone olma, site logo yada banner  için yazı kullanma ve  üç tane  ayrı  şablon  stil  dosyasını kolaylıkla  seçerek görünüm ve renkleri belirleyebileceğiniz  sekmeler bulunuyor.  Diğer  sekmelerde ise Manşet  galeri dediğimiz  kaydırıcı  ayarları ve  ana sayfada hangi  kategoriye ait  kaç tane yazının  görüntülenebileceği gibi ayarlar  yapabiliyorsunuz. Ortalama  olarak  sekiz  ayrı kategoriye  ait  son yazıları yada belirlediğiniz miktarda yazıyı  gösterebiliyorsunuz.

 

Bu Yazıyı Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜYE GİRİŞİ

Arkadaş ekleme, özel mesaj, kişisel yazı paylaşmak için siteye giriş yapın

Şifremi unuttum? Kayıt Ol!
 • Ali:

  Eskiden paralı değildi. Herhalde popüler olunca paraya yönelmişler....

 • Bozkurt:

  Bu uygulama paralı ama...

 • Ali:

  Pardon Yuyyu olacaktı...

 • Ali:

  Tamam yuyu da olsun :)...

 • Arkadaşlık Uygulaması:

  Yuyyu Online Arkadaşlık Sitesi – Sohbet Et ve Yeni İnsanlarla Tanış Yuy...

 • Araç çubuğuna atla