noty

Websiteleri üzerinden mutlaka rastlamışsınızdır  site tarafından bir hata uyarısı yada  güncelleme  gibi  bildirimlere.  Bu gün ne paylaşayım derken web üzerinde  yabancı bir sitede  bulduğum Noty  uygulaması biraz ilgimi çekmişti paylaşılacak bir konu  olarak.  Nede  olsa bahsetmeye çalıştığım örnek  site bildirimleri  için çok  geniş özelliklere  sahip. Bir uygulama  yada  bir  demo paylaşmadan önce emeğe saygı için   ilk  olarak asıl geliştiriciyi  aramakla  biraz zaman kaybına  uğruyorum. Ama Needim isminin sahibini  bulmak biraz  daha kolay oldu benim  için.

Aslında  yabancı bir isimle karşılaşacağımı zannediyordum heramanki gibi.  Bu sefer ise Nedim Arabacı ve github profilinde Turkey / İzmir yazısını görünce  bir hayli şaşırmıştım.

Nedim Arabacı tarafından geliştirilmiş olan  Noty  diye   başlamak isterdim yazıma  ama  bir şekilde  şaşkınlığımı  dile getirmek için  biraz farklı anlatmak istedim.  İkinci versiyonu  yayınlandıktan 6 ay  sonra  Notyden haberdar olmam  benim için biraz  kötü bir durum oldu. Neyse  fazla lafı uzatmadan buyurun  demo ve  download  adresleri.

 

Bu Yazıyı Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜYE GİRİŞİ

Arkadaş ekleme, özel mesaj, kişisel yazı paylaşmak için siteye giriş yapın

Şifremi unuttum? Kayıt Ol!
 • Ali:

  Eskiden paralı değildi. Herhalde popüler olunca paraya yönelmişler....

 • Bozkurt:

  Bu uygulama paralı ama...

 • Ali:

  Pardon Yuyyu olacaktı...

 • Ali:

  Tamam yuyu da olsun :)...

 • Arkadaşlık Uygulaması:

  Yuyyu Online Arkadaşlık Sitesi – Sohbet Et ve Yeni İnsanlarla Tanış Yuy...

 • Araç çubuğuna atla