Rotatting social icons

Rotatting

Sitenizde sosyal paylaşım butonları olarak kullanabileceğiniz  sadece Html5 ve Css3 kullanılarak hazırlanmış bir  sosyal paylaşım menüsü örneği. Tam çember  biçiminde  ve gri renkte görünen butonlar mouse  üzerine geldiği anda 360° dönüyor ve bu  esnada  renk değiştirerek sosyal paylaşım butonunun  olması gerektiği renk haline  geliyor.

Destekleyen tarayıcılar

Css3 destekli bütün tarayıcılarda  sorunsuz bir şekilde  çalışıyor ama  firefox tarayıcısında butonların dönme işlemi  biraz  yamuk hareket ediyor gibi. İE9 üzerinden yaptığım denemede dönme işlemi ve fade efekti ile renk değiştirme gerçekleşmiyor ama  buton  olarak yinede  İE üzerinden gayet güzel görünüyor animasyonlar olmasa  bile bir  buton görevini  yine yerine getiriyor  ve renk  değiştirebiliyor.
Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2021-04-19 tarihinde yayınlandı,Toplam 683 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...