Theron Lite

Theron lite

Towfiq i. tarafından hazırlanmış ücretsiz Wp Theron Lite şablonu. Theron Lite tamamen tarayıcıya  duyarlı olarak hazırlanmış olduğu için hangi  cihaz üzerinden incelerseniz  site  görüntüsünde  herhangi bir bozulma  olmayacaktır. Theron Lite’yi kullanmaya başladığınız  zaman beraberinde  kullanışlı  üç tane bileşen (widget) ve  yazı editörüne de  ayrıca  5 tane  shortcodes  eklendiğini göreceksiniz.

Kurumsal olarak hazırlandığı için ana sayfa  şablonu  farklı alışık olduğumuz  kişisel blog yada magazin tarzı sitelerden farklıdır. Biz kimiz, ne yaparız neler yaptık, başarılarımız nelerdir, ekibimiz  gibi  bölümler ekleyebileceğiniz bir  ana sayfa tasarımına  sahip. Blog yazıları için de  ayrıca blog şablonu, tam genişliğe  sahip blog şablonu ve sağ taraf için sidebar  bulunuyor. Ana sayfa için de oldukça şık bir slider bulunuyor.

Son olarak kurumsal web siteleri  için en önemli olan özelliği  seo uyumlu olması. Theron Lite’yi  kullandığınız zaman arama  motorları sıralamasında en üst  sırada  çıkacağınızın garantisini veriyor  anlamına gelmiyor  tabi ki.  Kodlamasında  seo açısından olması gereken düzenlemeler yapılmış demek oluyor.

Uyumluluk:

  • Internet Explorer 8 +
  • Firefox 3 +
  • Safari 5
  • Opera 9 +
  • Netscape 6 +

 

Ali

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.