Ali @mintik
15 Nisan 2021 13:27

Mangos

Mangos
Kişisel blog  siteleri için tasarlanmış  magazin tarzı ücretsiz Mangos teması. Mangos ile  web sitenizdeki birçok ayarlamayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Mangos’u kurar  kurmaz bir kaç tane  bileşen de  beraberinde  yükleniyor. Sidebar  bölümünü  tamamen doldurmanıza  yetecek kadar  özel bileşeni mevcut

Yönetim paneli üzerinden Slayt ayarı, Seçme yazılar, 125×125 sponsor alanları, banner  ayarları, , flickr bileşeni, hakkımızda bileşeni, Facebook, Twitter, Rss butonları, google  analytics ekleyebilme gibi  bir  sürü kolay düzenlenebilir  seçeneği mevcut.

Eklentisiz  sayfalama özelliği, yorumlar ve izleme linkleri  ayrı ayrı listelenme, IE7, IE8, IE9, Firefox, Safari, Chrome, Opera üzerinden sorunsuz çalışabilme  (cross-browser) gibi  birçok özelliği ile beraber ayrıca Gravatar desteği ve psd  olarak yüklenmiş logosu da var.

Kullanım

İndirdiğiniz  dosyayı  zip içerisinden çıkardıktan sonra ftp üzerinden sitenizin wp-content/theme dizinine attıktan sonra  yönetim panelinden etkinleştirin. Yönetim Paneliniz >> Görünüm >> SWT Theme Option sekmesinden gerekli ayarlarınızı yaptıktan sonra Mangos’u kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜYE GİRİŞİ

Arkadaş ekleme, özel mesaj, kişisel yazı paylaşmak için siteye giriş yapın

Şifremi unuttum? Kayıt Ol!
 • Ali:

  Pardon Yuyyu olacaktı...

 • Ali:

  Tamam yuyu da olsun :)...

 • Arkadaşlık Uygulaması:

  Yuyyu Online Arkadaşlık Sitesi – Sohbet Et ve Yeni İnsanlarla Tanış Yuy...

 • Ali:

  Üşenmeden web arşivi linkini arayıp bulmuşsun teşekkürler :)...

 • ibrahim:

  türkiyeden de bırakan olmuş oyunu. dünya geneli de bırakan epey olmuş. wi...

 • Araç çubuğuna atla