WooCommerce

WooCommerce

Wordpress  sisteminin ne kadar geniş özelliklere  sahip olduğunu az çok biliyorsunuz mutlaka. Kişisel blog oluşturmaktan tutun sosyal medya sitesine bile dönüştürebilirsiniz. Son zamanlarda  bütün dünya genelinde  en çok kullanılan içerik yönetim sistemi haline geldi. Uygulama deposunda  her türlü siteler için uygun içerikler var.  Hatta çok kolay bir şekilde siteniz üzerinden online ürün satışı yapabilmeniz için geliştirilmiş eklentiler de var.

WooCommerce ve bunun gibi birkaç tane uygulama daha var tam olarak diğerlerinin isimlerini hatırlamıyorum. Yönetim paneli üzerinden, sipariş, ödeme seçenekleri, ürün stok sınırı, ürün ekleme, ürün sayacı, sepete ekleme, kategori oluşturma, kullanıcı hesap sayfası, ödeme sayfası gibi daha sayamadığım bir çok seçenek sayesinde sitenizi tamamen alış veriş sitesine dönüştürmeniz mümkün.  WooCommerce uygulaması kesinlikle bütün temalar ile uyumlu değil ama sırf bu uygulama için hazırlanmış birçok tema bulunuyor.

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2021-04-05 tarihinde yayınlandı,Toplam 845 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...