Whimag

Whimag Magazin, dergi yada kişisel  bloglar için  hazırlanmış çok kullanışlı  kırmızı  tonlarında  ağırlık gösteren renkleri ile  daha dikkat çekici görüntüye sahip ücretsiz Wp Whimag. Whimag ile sitenizin için yönetim panelinden  hemen hemen herşeyi kolaylıkla   halledebiliyorsunuz.  Başlık yazısı, konu  içeriği ve  slayt için kullanabileceğiniz yaklaşık olarak (yanlış saymış  olabilirim)  elliye  yakın  font  desteği  ile beraber Whimag şablonu içinde  kurulu adsense  desteği, google analytics,  hazır  banner  reklamları, Facebook, Google, Linkedin Twitter, Youtube, Flickr  gibi sosyal  ağ sitelerinizin linklerini  yönetim  panelinden ayarlayabiliyorsunuz.

Yönetim paneli üzerinden düzenleme seçenekleri oldukça geniş ve  ücretsiz olarak dağıtılan şablonların birçoğundan daha gelişmiş bir panele sahip

 

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2021-04-05 tarihinde yayınlandı,Toplam 738 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...