kinetic
Demo sayfasına baktığınızda bir çerçeve içerisinde olan resmi  dört bir yana sürükleyebilme özelliğine sahip  bir çalışma bulunuyor. İlk bakışta sadece resimler için hazırlanmış olan bir örnek olduğu  düşünülebilir ama Kinetic uygulamasını herhangi bir element üzerinde kullanabilmek mümkün.

Gelecekte bir gün Kinetic ile bir örnek hazırlayacağım daha iyi tanıtmak amacıyla. Gelecekte diyorum çünkü örneği hazırladıktan sonra web sitemdeki bir çok yazıyı seo hatalarından dolayı düzeltme ihtiyacı duydum. Düzelttiğim yazılardan bir tanesi de budur. Hazır konuyu düzeltirken ileriki zamanlarda hazırladığım örneği de paylaşmakta fayda var diye düşünüyorum. Buradaki linkten bu uygulama ile yapmış olduğum sürüklenebilir resim galeri örneğini inceleyebilirsiniz. Hazırladığım örnekte bir çerçeve içine eklenmiş olan resimler mouse ile tutup sürüklenebiliyor. Hani sağ ve sol taraflarında kaydırma ikonları olan slayt örneklerini bilirsiniz işte. Bu tarz bir demo örneği de diyebiliriz.

Kendim hazırladığım demo örneğinde kullanımı hakkında detaylı bilgi verdiğimi düşündüğüm için bu yazıda herhangi bir anlatım yapma ihtiyacı duymuyorum. Bir nevi emeğe saygı açısından geliştiricinin sitesini tanıtmak amacıyla yayınlanmış bir yazı olarak düşünebilirsiniz. Hazır tanıtımını yapmışken yapan kişinin ismini de vermekte fayda var. Dave Taylor adındaki geliştirici tarafından yapılmış olan bir çalışma.

Bu Yazıyı Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜYE GİRİŞİ

Arkadaş ekleme, özel mesaj, kişisel yazı paylaşmak için siteye giriş yapın

Şifremi unuttum? Kayıt Ol!
 • Ali:

  Eskiden paralı değildi. Herhalde popüler olunca paraya yönelmişler....

 • Bozkurt:

  Bu uygulama paralı ama...

 • Ali:

  Pardon Yuyyu olacaktı...

 • Ali:

  Tamam yuyu da olsun :)...

 • Arkadaşlık Uygulaması:

  Yuyyu Online Arkadaşlık Sitesi – Sohbet Et ve Yeni İnsanlarla Tanış Yuy...

 • Araç çubuğuna atla