Ali @mintik
23 Şubat 2021 12:23

Uber Login

logo değiştirme wordpress

Benim için pek sorun olan bir şey değil ama bu logodan kurtulmak isteyen birçok kişi mutlaka vardır. Özellikle  sitelerinde üyelik sistemi olan kişilerin en çok kurtulmak istediği bir şeydir giriş panelindeki logo.  Bunu tamamen kaldırabilirsiniz yada değiştirebilirsiniz. Benim siteme üyelikler  kapalı olduğu için kaldırmadım ve hala da duruyor. Nasıl olsa her yeni WordPress güncellemesinde bütün dosyaların yerine yenisi gelip o logo tekrardan görünüyor. Bunun için yapılmış bir uygulama var tabi. Güncelleme olsun yada olmasın logonuz hiç değişmiyor.  İsterseniz aşağıdaki download butonundan Uber Login uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz.

Eğer tamamen kaldırmak istiyorsanız wp-admin/css/wp-admin.min.css dosyasından  wordpress-logo.svg ve w-logo-blue.png dosyalarını  silebilirsiniz. Değiştirmek istiyorsanız eğer bu her iki logonun yerine kendi logonuzu ekleyerek aynı zamanda wp-admin/css/wp-admin.min.css dosyasından da  kendi logonuzun ismini vererek giriş panelinizdeki logoyu değiştirebilirsiniz.

Bunun  için uygulama kullanmanızı tavsiye etmem çünkü iki sene gibi bir süre  boyunca güncellenmeyen uygulamaları sistem yüklemenizi tavsiye etmiyor. Genelde uyumsuz kalıyorlar iki sene sonunda. Çoğu zaman sitenin açılmamasına ve anasayfanın sadece beyaz görünmesine neden olur. Buna da beyaz sayfa hatası deniyor ve kendi kendine olan birşey değildir. Yönetim paneline giriş yapabiliyorsunuz bu hatalarda. Bozuk olan güncellenmeyen eklentileri sildikten sonra bile bu hatalar devam edebiliyor.

 

Bu Yazıyı Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜYE GİRİŞİ

Arkadaş ekleme, özel mesaj, kişisel yazı paylaşmak için siteye giriş yapın

Şifremi unuttum? Kayıt Ol!
 • Ali:

  Pardon Yuyyu olacaktı...

 • Ali:

  Tamam yuyu da olsun :)...

 • Arkadaşlık Uygulaması:

  Yuyyu Online Arkadaşlık Sitesi – Sohbet Et ve Yeni İnsanlarla Tanış Yuy...

 • Ali:

  Üşenmeden web arşivi linkini arayıp bulmuşsun teşekkürler :)...

 • ibrahim:

  türkiyeden de bırakan olmuş oyunu. dünya geneli de bırakan epey olmuş. wi...

 • Araç çubuğuna atla