Anasayfa tam ekran slayt olan Wp tema – WallBase

Anasayfa Anasayfa arkaplanında jQuery  kullanılarak  oluşturulan tam ekran slide  görüntüsü tasarımın en ilgi  çekici tarafı. Fotoğrafçıların resimlerini daha ön plana  çıkarabilmesi için böyle  bir özellik eklenmiş.  Sol tarafta sabit  bir şekilde  duran yan menüde  anasayfa, blog, sayfalar  gibi linkler eklenmiş. Kişisel blog yazıları ana sayfada  değilde  blog linki  altında yayınlanıyor. Blog  yazıları için WallBase’de  ayrıca bir  blog sayfası hazırlanmış. bu yüzden blog yazıları ana sayfada değil başka link altında listeleniyor.

Kurulum :
İndirdiğiniz  dosyayı  rar dan çıkartıp wp-content/theme  dizinine  attıktan sonra yönetim panelinizden etkinleştirin.
Kullanım :  
WallBase’yi  etkinleştirdikten sonra yönetim panelinizde  2  adet  sekme daha oluşacaktır. Yönetim paneli >> Görünüm >> Wallbase Options  sekmesinden siteniz  için gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra. Yönetim  paneli >> Görünüm >> Theme User Guide  sekmesinde  bulunan 2  tane  videoyuda izlemeyi unutmayın.WallBase’yi düzgün   kullanabilmeniz  açısından izlemeniz gereken  videolar bunlar. Tam ekran modunda  videoları izlerseniz  eğer  geliştiricinin slidere  nasıl resim yüklediğini daha iyi anlamış olacaksınız.
Theme User Guide  sekmesinde  bulunan iki video :
Anasayfada  tam ekran slayt  ayarlama ile  ilgili  video :

video sitesi kapanmış Öne  çıkarılmış görsel ayarlama videosu : video sitesi kapanmış

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2021-02-14 tarihinde yayınlandı,Toplam 1225 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...