Wookmark

Wookmark

Christoph Ono  tarafından geliştirilen bu eklentinin demo  resmine  ilk  baktığımda  muhteşem efektlerle  donatılmış bir  galeri örneği  ile karşılaşacağımı zannetmiştim. Eklentinin    amacı  websayfasını ızgaralandırma ve facebook tarzı sayfa yükleme . Sayfa   içerisinde  eklenti sayesinde  büyük  küçük değişik boylarda çerçeveler  oluşturulmuş. Bu  tür  uygulama isteklerinin çokluğundan dolayı Christoph Ono’nun geliştirdiği  bir  eklenti. Eklentide  birde  facebook  tarzı bir  özellik bulunuyor. Sayfa  aşağı indirildikçe  alt  kısımda  görülmeyen resimler yüklenip açılıyor ve içerik  olabildiği  kadar sayfayı  aşağıya indirebiliyorsunuz. Yükleme  işlemi otomatik olarak gerçekleşiyor.

Eklentinin bir birkaç tane demosu  bulunuyor. Sadece bir tanesini  ekledim geri    kalan demoları  download  linkinden indirebilirsiniz.

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2021-02-08 tarihinde yayınlandı,Toplam 747 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...