Ali @mintik
30 Ocak 2021 0:23

WpSocial-Slider

social

Sayfanın yada sitenin sağ/sol tarafında sürekli sabit  şekilde duran sosyal medya butonları görmüşsünüzdür.  Çoğu kişi gibi siz de belki bu tarz bir uygulamayı web sitenizde kullanmak istersiniz. Bunun için herhangi bir kod bilgisine ihtiyacınız  yok. Tek yapmanız  gereken Social Slider uygulamasını kullanmak.

Wp Social Slider  üyesi olduğunuz sosyal medya ikonlarını sayfa ile beraber kayan özellikte sitenizin sağ yada sol tarafına eklemenizi  sağlıyor. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay. Social slideri   sitenize  yükleyip etkinleştirdikten sonra  yönetim paneli üzerinden ayarlar bölümünden sahibi olduğunuz hesapların adreslerini girmek. Yanlız girdiğiniz  sosyal ağ adreslerinize  dikkat etmeniz gerekiyor. Yanlış hesap dahi girseniz sitenize ikon eklenecek. Daha sonra  ziyaretçileriniz  bu hata yüzünden başka sayfalara gidebilir.

Hemen hemen bütün sosyal ağ adreslerine ait butonlar var. Ayrıca büyük ikon, küçük ikon, widget gibi bir kaç tane daha özelliği var. Yönetim panelinden geri kalan özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜYE GİRİŞİ

Arkadaş ekleme, özel mesaj, kişisel yazı paylaşmak için siteye giriş yapın

Şifremi unuttum? Kayıt Ol!
 • Ali:

  Eskiden paralı değildi. Herhalde popüler olunca paraya yönelmişler....

 • Bozkurt:

  Bu uygulama paralı ama...

 • Ali:

  Pardon Yuyyu olacaktı...

 • Ali:

  Tamam yuyu da olsun :)...

 • Arkadaşlık Uygulaması:

  Yuyyu Online Arkadaşlık Sitesi – Sohbet Et ve Yeni İnsanlarla Tanış Yuy...

 • Araç çubuğuna atla