Text zoom

Geliştirici hakkında  herhangi bir bilgi  bulamadım yani kimin yaptığını bilmiyorum. MIT lisansı ile  lisanslanmış buda herkese  bu  örneğin benimdir diyebilmesi gücünü veriyor.  Bu örneği sourceforge.net sitesinden buldum. Yalan söylemeye  gerek yok  benim değil  ben yapmadım.

Yinede  bazı  arkadaşların işine  yarayabilir düşüncesiyle bu  örneği paylaşmak  istedim. Bence  bazı  değil  birçok kişinin  işine yarayabilecek bir özellik. Sayfada  görünen  kaydırak diyelim artık ona  slide kayan  anlamına geliyor  🙂 kaydırak  üzerinde bulunan buton sağa sola  taşındığı  zaman yazı  boyutu  büyütülüp  küçültülebiliyor. Herkes mükkemmel  bir şekilde  görme  yeteneğine  sahip değil. Sizin işinize  yaramazsa bile ziyaretçilerinizin işine yarayacak  bir özellik.

Bu gün çok  san sıkıcı  geçti direk  demo ve  download adresleri  vericem. Yapamayan olursa yorum yapsın anlatırım nasıl kullanacağını.

Zaten download  örneğinde  hazır  kurulu  bir örnek  mevcut bu konuda  yorum  yapacak birilerinin  olacağını  düşünmüyorum.

Ali

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.