Yazar tanıtım kutusu

Yazar

Web sitenizde bir kaç tane yazar var ve bu yazarların her birinin sürekli takipçisi olan insanlar var. Ziyaretçilerinizin sürekli takip ettikleri yazarları aramalarını kolaylaştırmak için sidebar bölümüne yazarlarınızın isimlerini resimleri ile beraber ekleyebilirsiniz Wp Authors uygulaması sayesinde. Hem böylelikle sitenizdeki yazarların tanıtımını da yaparak üyelerinizi haberdar edebilirsiniz. Genelde haber sitelerinde kullanılan bir özelliktir bu. Herkesin kendine ait köşesi ve düşünceleri olur. O düşünceye ve ilgi alanına sahip olan kişiler de aynı yazarı takip etmek isterler her zaman.  Siz de  haber sitelerindeki gibi sitenizdeki yazarları tanıtmak istiyorsanız aşağıdaki download butonundan Wp Authors uygulamasını indirip sidebar bölümüne yazarlarınızı ekleyebilirsiniz.

Yazı güncellendi : 1 Şubat 2014

Yazıların altına yazar tanıtım kutusu ekleme

Wp authors uygulaması 2 yıldan fazla bir süre boyunca güncellenmediğinden dolayı kullanmanızı tavsiye etmem. Bunun için yeni bir  eklenti aradım sizler için. Sidebar bölümlerine yazarlarınızı ekleyebiyorsunuz ama sitenizdeki yazarlar tarafından yazılmış olan yazıların altına yazar tanıtım hakkında küçük bir kutu ekliyor. Bu yazar tanıtım kutusu içinde yazar hakkında bilgiler, sosyal ağ adresleri ve son yayınladığı yazılar  bölümü var. Görüntü olarak bir tane eklemek istedim ilerde bu özelliği kullanmayabilirim diye. Ben de  az önce  yükledim siteme. Eğer kaldırmadıysam nasıl bir şey olduğunu yazının hemen altına bakarak öğrenebilirsiniz.

Yazar

 

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2021-01-19 tarihinde yayınlandı,Toplam 1333 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...