ArcadePress

27Okunma
1 Yorum

ArcadePress

 ArcadePress

Oyun sitesi  oluşturmak isteyen yada  Wordpress altyapılı bloguna  oyun kategorisi eklemek isteyenler için çok kullanışlı  ve ücretsiz  bir  uygulama.   Bu  uygulama  sayesinde oyun resmi, oyun dosyası ekleyebilir oyunun  ekran boyutunu  belirleyebilir ve  oyun için ayrı  ayrı  etiketler  ekleyebiliyorsunuz.

Son iki yıldır eklenti güncellenmemiş. Yeni WordPress sürümleri ile uyumlu olmayabilir.

Kurulum

İndirdiğiniz  dosyayı raradan çıkartıp wp-content/plugins dizinine  atıp  yönetim panelinden etkinleştirmeniz gerekiyor. Yada rardan hiç  çıkarmadan  yönetim paneli >>  yeni ekle >> yükle  sekmesini tıklayarak  hostunuza  yönetim panelinizden yükleyip kurabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri ArcadePress

ArcadePress

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2021-01-15 tarihinde yayınlandı,Toplam 630 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(1 Yorum)
Yükleniyor...
seçkin varol Yorumcu LV.1
2014-04-29 00:01:41 回 Yanıtla

Hocam böle bi eklenti de yayınlanmış Türkçe ve kolay bi şekilde yazılara oyun eklenebiliyor. http://wordpress.org/plugins/flash-oyunlar-ekle/