Katlanabilir Motorola Razr V4, Samsung X telefonu geçebilir

Eski dönemlerde telefonlardaki rekabet o kadar büyüktü ki, olmadık şeylerle karşı karşıya kalır dururduk. Çok uzun süre boyunca Nokia, telefon pazarını silip süpürse de Android ve Ios sayesinde pazarda zar zor tutunmaya çalışıyor şu anda. Uzun bir süre Iphone ve Samsung da pazarda ciddi oranda en tepede durdular fakat bu sene Huawei telefonların satışlarında çok ciddi bir yükseliş oldu. 

Motorola ise bu sene hazırladığı telefon tasarımı ile eski günlerdeki gücüne tekrar kavuşabilir. Youtube’de yayınlanan bu video “efsane yeniden doğuyor” başlığı ile atılmış.

Videoyu izleyince başlığın hiç de abartılı olmadığını söyleyebiliriz. Motorola eskiden ürettiği katlanabilir telefon modellerinde yakaladığı başarıyı akıllı telefonlarda da tekrar yakalamak istiyor.

Tabi henüz böyle bir telefon piyasada yok ama Motorola yetkililerinden Razr V4 ile efsanenin tekrar doğacağı bilgisi yayıldı piyasaya.

Razr V4 telefonun özellikleri muhtemelen bu şekilde olacak.

  • Birden çok ekran
  • Katlanabilir akıllı telefon
  • 7.5 mm kalınlık
  • Açıldığında 3.7mm kalınlık
  • 6gb ram

Tahmini fiyat 489$ olacağı düşünülüyor ayrıca önümüzdeki hazıran ayında piyasaya çıkacağı bilgisi veriliyor.

Ali

You may also like

Comments

  1. İstanbul’da Evden Eve Nakliyede Güvenli Taşıma Dönemi Bir yerden bir yere taşınma süreci sıkıntılı bir süreçtir. İnsanlar hayatlarının belli dönemlerinde … http://www.hantasnakliye.com

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Teknoloji