FluidMenu with transparent icons

12Okunma
1 Yorum

FluidMenu

Çok uzun süredir karşılaştığım en iyi örneklerden biri diyebilirim bunun için. Sürekli kategorileri için örnekler arayanlardan biri iseniz LavaLamp diye bir eklenti duymuşssunuzdur mutlaka. Mouse hangi linkin üstüne gitse beraberinde kategori linklerini işaret eden bir şerit de sürekli mousenizi takip eder.

Bu çalışmada ise LavaLamp kullanılmamış ve ikonlar hariç tamamen Css kodlardan oluşturulmuş. Olduğu gibi kullanmak istiyorsanız eğer tek yapmanız gereken img klasöründeki gibi ikonun olduğu yerin boş olduğu resimler oluşturmak ve css kodlardaki background alanına eklemek. Img klasöründeki resimleri olduğu gibi düzenleyip kullanırsanız daha sağlıklı sonuçlar alırsınız.

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2020-11-11 tarihinde yayınlandı,Toplam 604 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(1 Yorum)
Yükleniyor...
Murat Yorumcu LV.1
2017-05-22 21:09:03 回 Yanıtla

Hocam bunu hazır bir wordpress temaya nasıl entegre edebilirim? Yani css kodları nereye , img klasorunu nereye atmam lazım vs.
Tema; freelanceengine. Şimdiden teşekkürler