Marka ve ürün paylaşımı için şablon

Marka

Her yönüyle mükemmel, tarayıcılara uyumlu esnek özelliği olan ve markanıza  ait ürünleri ve ürünlerin kalitesi hakkında bilgi verebilmeniz  için hazırlanmış bedava  bir  site tasarım örneği.

Html, Bootstrap, Css efektler ve elbette jQuery kullanılarak hazırlanmış bu örneğin her köşesinde ayrı bir güzellik bulunuyor.

Tasarıma ait bölümler

Banner

Marka

Mouseniz bannerin üstüne gelir gelmez ters şekilde duran com yazısı kırmızı renkten siyah renge  hızlıca dönüşürken yazımız da düz bir hal alıyor.  Bu esnada mintik yazısı da siyah renkten kırmızı renge dönüşüyor.

Yan menü

Marka

Üç çizgi ikonuna tıkladığınızda X şekline dönüşüyor ve saoldan sağa kategori listesi açılıyor. Mobil siteler için oldukça kullanışlı bir yan menü paneli.  Ayrıca arama kutusu da çok güzel. Merceğe tıkladığınızda arama kutusuna dönüşüyor.

Marka

Manşet bölümüMarka

Sitenin en üstünde önemli ürünleri göstermek için oldukça kullanışlı slayt akordeon paneli.

Kalite tanıtım bölümü

Marka

Ürünlerinizin üretim aşamaları yada kullandığınız malzemelerin kalitesini anlatabileceğiniz orta kısımdaki bir bölüm. Ziyaretçileriniz  bu alanı görür görmez şirketiniz hakkında net bilgi sahibi olurlar ve biraz altında da ürettiğiniz ürünleri görürler hemen.

Vitrin

Marka

Baştan sona ziyaretçilerinize  güven aşıladıktan sonra bu alan sayesinde ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz.

Not: Örnek bir  hazır tema değildir sadece html temadır.

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2020-11-03 tarihinde yayınlandı,Toplam 1202 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...