Scrooll.Fix

Scrooll.Fix Bu seferki paylaştığımız içerik daha önce paylaştığımız içeriklere göre biraz garip. Yine normal animasyonlu bir içerik ama diğer içeriklerden farkı genişliği 600px yüksekliği 400px olan bir çerçeve içerisinde bulunan 50000 X 50000 pixellik bir alana sahip olması bu 50000 pixellik alan içerisine 22 adet fotoğraf dağıttım her biri başka bir yerde 22 ayrı buton her buton ayrı ayrı resmin bulunduğu pixel alanını ana cercevemize taşıma görevi yapıyor. Resimler yer değiştirirken değişiklik gözle görülebiliyor en güzel yanıda bu sanırım biraz matrix gibi olmuş. Neyse sözü fazla uzatmadan demomuza gelelim aşağıdaki demo linkimizden Çalışır bir galeri örneğini ve sizin için gerekli olan kaynak kodlarını demo sayfasından bulabilirsiniz.

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2020-09-09 tarihinde yayınlandı,Toplam 667 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...